Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Бахмацьке БПД інформує

04 Жовтня, 2021 р., 13:36
Часом під час купівлі товару Вам не говорять його характеристики, не зазначають його дефекти, або коли Ви берете кредит в банку, не попереджають про відсотки, які будуть нараховуватися на тіло кредиту.
22 Вересня, 2021 р., 14:46
Міністерством юстиції забезпечено функціонування он-лайн сервісів юстиції  та проводиться робота з їх модернізації і розширення функціональних можливостей. Вже зараз громадяни, представники юридичних осіб мають можливість отримати послуги он-лайн через кабінет електронних сервісів, за посиланням https://kap.minjust.gov.ua/services/registry, яким на цей час вже скористалися понад мільйони раз.
06 Серпня, 2021 р., 15:20
Часто трапляється, що після розлучення батьки дитини залишаються або в складних стосунках, або й взагалі один із них зникає з поля зору. Нині  – триває пора відпусток. Батьки хочуть оздоровити своїх дітей, зокрема за кордоном. І прикро, що за відсутності дозволу на вивезення дитини за кордон, під загрозою опиняється не лише відпочинок дитини, а й здоров’я, або ж нові творчі чи навчальні вершини. Очевидно, що всі питання щодо виховання дитини мають вирішуватись батьками спільно. Проте, виникають ситуації, в яких один із батьків змушений самостійно виховувати дитину і при цьому залишається повністю залежним від згоди другого з батьків у правовому сенсі.
05 Липня, 2021 р., 15:42
      Питання визнання батьківства в судовому порядку та стягнення аліментів на утримання дитини не втрачає актуальності. Для визнання батьківства у судовому порядку (ст.. 128 Сімейного кодексу України) встановлені необхідні умови:
30 Червня, 2021 р., 16:30
Сьогодні завдяки мобільному телефону у нас є можливість завжди бути на зв’язку. Що ж робити, якщо людина раптово зникає і тривалий час не виходить на зв’язок?
 
12 Травня, 2021 р., 14:18
Щодня ми зіштовхуємося із безліччю життєвих питань: оплата комунальних послуг, кредити, зарплата, пенсії, купівля товарів тощо. Якщо є сумніви, як вчинити у тій чи іншій ситуації, краще заздалегідь проконсультуватися з юристом.
15 Квітня, 2021 р., 16:36
Все більше українських пар живуть спільно, без державної реєстрації шлюбу, це називають "громадянський" або "цивільний" шлюб. Тим більше, що з 1 жовтня 2016 року штамп про укладення шлюбу не ставлять у паспорт, а дані вносяться до реєстру.  Юристи часто визначають незареєстровані державою відносини між парою як "фактичний шлюб".  Про його правові нюанси  читайте далі.
08 Квітня, 2021 р., 08:40
Договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.
30 Березня, 2021 р., 16:34
      Відділ «Бахмацьке бюро правової допомоги» з нагоди відзначення Всесвітнього дня Землі ( 23 квітня 2021 року) та Дня Творчості ( 21 квітня 2021 року) оголошує конкурс дитячих малюнків на тему «Врятуємо планету разом».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора