09 вересня  2020 року старшим інспектором Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Тетяною Мороз було ініційовано зустріч з директором Бахмацького РЦСССДМ Василем Оніщенко, за участю суб’єкта пробації, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

         Мета зустрічі: визначення приорітетних напрямків роботи служб задля вирішення соціально-побутових проблем особи, яка знаходиться на обліку в службі пробації та опинилась в складних життєвих обставинах. 

          Так, під час зібрання інформацію про суб’єкта пробації з метою проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та складення індивідуального плану роботи стало відомо, що особа має на утриманні двох неповнолітніх дітей, не працює, не має жодних документів для оформлення соціальних виплат та працевлаштування.

          Виявлену особу, яка перебуває у складних життєвих обставинах, фахівець відвідує протягом семи робочих днів за місцем проживання чи перебування з метою з’ясування обставин, обстеження матеріально-побутових умов. При цьому фахівець проводить оцінку її потреб у наданні соціальних послуг і виплат, інформує суб’єкта про вжиті заходи.

          У разі коли питання, з яким сім’я (особа) звертається до центру, не належить до його компетенції, центр надає інформацію про суб’єктів, до повноважень яких належить вирішення відповідного питання, зокрема їх місцезнаходження та номери контактних телефонів, або повідомляє за погодженням із заявником про направлення сім’ї (особи) до іншого суб’єкта за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

 

Старший інспектор Бахмацького РС

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області

Тетяна Мороз