З початком літніх канікул профорієнтаційна робота у службі зайнятості не припинилася. Фахівці з профорієнтації мають на меті зробити відпочинок дітей у літніх оздоровчих таборах цікавим та змістовним.

      Для знайомства із світом професій, розвитком пізнавальної активності та самостійності дітей, фахівці Бахмацької районної філії Чернігівського ОЦЗ 08 липня 2021 року завітали до літнього оздоровчого табору «Мрія».

      Дітям  у жвавій та веселій атмосфері допомогли зорієнтуватися  у величезному світі професій, замислитися над власним професійним вибором. Цікавими для дітей виявилися вправа-дискусія «Хто потрібен нашому місту» та ігри «Ланцюжок професій», «Крокодил». Учні активно розповідали про професії батьків, відгадували загадки про професії, з цікавістю брали участь у конкурсах «Най-най... професія», «Що найважливіше», «Знавці професій».

       За активність усіх нагороджено тематичними розмальовками про професії. 

       Заходи, проведені у формі знайомства дітей з світом професій у ігровій формі, дають змогу їм розширити свої знання про професії, сприяють розвитку спостережливості та кмітливості, виховують у дітей бажання вчитись, поважати працю людей.

Фото без опису

Фото без опису