З метою запобігання виникнення пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них, рятувальники Ніжинського району разом з представниками поліції та органами місцевого самоврядування щотижнево здійснюють профілактичні відпрацювання населених пунктів шляхом подвірних обходів, відвідування водойм та інструктажів серед населення.

Щоб нагадати правила безпеки життєдіяльності та навчити, як вберегтись від небезпек, упродовж минулого тижня фахівці Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели інформаційно-роз’яснювальні бесіди з громадянами на території Бахмацької територіальної громади.

Надзвичайники довели до громадян основні вимоги пожежної безпеки в побуті, зокрема нагадали про необхідність обов'язкового очищення димарів від сажі та приведення приладів опалення й електромереж у безпечний протипожежний стан, недопустимість паління у приміщеннях та обережного поводження з відкритим вогнем. Крім того, рятувальники звернули увагу на правила поводження на водних об’єктах та довели правила безпеки на воді.

Під час проведення профілактичних бесід фахівці Служби порятунку надали громадянам інформаційні пам'ятки з питань дотримання правил безпеки, нагадали номери виклику екстрених служб, а також розповіли про послідовність дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

Віктор КРАВЕЦЬ, начальник Ніжинського

РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області