З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 235 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.

   Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 489 працівників (+8 за останній тиждень), 147 з них загинули.

   Найбільша кількість потерпілих зареєстрована:

   ? у Києві – 84 постраждалих, 28 з яких травмовані смертельно;

   ? Миколаївській області – 65 постраждалих, 26 смертельно;

   ? на Дніпропетровщині – 49 постраждалих, 11 смертельно;

  ? Донеччині – 48 постраждалих, 10 смертельно;

   ? у Харківській області – 39 постраждалих, 8 смертельно;

   ? Вінницькій області – 30 постраждалих, 9 смертельно;

   ? Запорізькій області – 29 постраждалих, 3 смертельно;

  ? Чернігівській області – 28 постраждалих, 8 смертельно;

   ? Київській області – 24 постраждалих, 11 смертельно;

   ? а також у Сумській області – 22 постраждалих, 8 смертельно.

   Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

   Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

   Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

   Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

   Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Пресслужба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України