Весняне прибирання території Бахмацької громади

     Погодьтесь: усім нам приємно жити в чистих та затишних населених пунктах. Тож благоустрій будь-якої території – дуже важлива справа. Не має значення, чи знаходиться вона біля Вашого будинку, чи біля підприємства, де працюєте, чи це просто вулиця або сквер - все це формує думку про людей, які проживають у місті чи селі.

Вітаємо учасників "Грайливої веселки"

     Танець – один з найпрекрасніших видів мистецтва, що є вираженням емоцій, почуттів, розповіддю про події колишнього і майбутнього за допомогою музики, пластики, жестів. Це мистецтво передає глядачам всю пристрасть виконавця твору, його автора, і навіть внутрішній світ.

Статистичі дані захворюваності на COVID-19

     Станом на 27 квітня у КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 205 хворих.

Із засідання виконкому

Сьогодні під головуванням міського голови відбулося засідання виконавчого комітету. На початку засідання Павло Шимко зазначив, що територія Чернігівської області залишається в червоній зоні епідситуації, тож продовжують діяти жорсткі обмеження, пов'язані з COVID -19, а отже існує необхідність дотримання карантинних норм.

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку громади на 2021-2023 роки розглянули на спільному засіданні постійних комісій

     22 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій міської ради. Основним питанням порядку денного був проєкт Програми економічного і соціального розвитку Бахмацької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, який презентував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Карпенко. Він ознайомив присутніх з метою і завданнями Програми, загальною характеристикою громади, демографічною, економічною та соціальною ситуацією, розвитком інвестиційної діяльності та довів до відома присутніх інформацію про орієнтовно заплановані видатки на 2021? 2023 роки для реалізації поставлених цілей.

Статистичі дані захворюваності на COVID-19

     Станом на 20 квітня у КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 134 хворих.

Рішення в інтересах дітей ухвалили на засіданні відповідної комісії

     Після реорганізації служби у справах дітей районної державної адміністрації основна турбота про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та їхню безпеку перейшла до компетенції місцевих громад.