Про найголовніше із засідання виконкому

      Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло сьогодні під головуванням Павла Шимка, 22 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, індивідуальних актів громадян, захисту прав дітей.

Веселкове дитинство — пора золота

     Неймовірну атмосферу щирості, безмежної доброти та любові отримали всі, хто завітав 30 травня на святкову концертну програму, приурочену до Дня захисту дітей, яка відбулася в КЗ “Бахмацький Будинок культури”.

Із засідання чергової сесії

      28 травня відбулося засідання 11-ї сесії Бахмацької міської ради восьмого скликання. До порядку денного увійшли 43 питання, більшість з яких були попередньо розглянуті профільними комісіями міської ради. Із 26 депутатів на засідання прибули 22.

Останні дзвоники пролунали в навчальних закладах громади

     Школа - чарівна гомінка країна дитинства, в якій панує атмосфера любові до знань та добра. Саме тут виховують майбутнє нашої України, саме тут зростає інтелект нації. Безперечно, шкільні роки в житті кожної людини – це важливий період становлення і формування особистості.

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

      Ось і завершився навчальний рік, який був теж непростим: карантин вніс свої корективи у звичне життя, однак разом ви подолали усі труднощі та виклики часу. Тож прийміть щирі вітання зі святом Останнього дзвоника!

26 травня у Чернігівській області відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

     26 травня Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводити комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

На 235 мільйонів гривень скоротили заборгованість за газ жителі Чернігівщини

     За перші чотири місяці поточного року клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут» скоротили заборгованість за спожитий природний газ на 32,35%. Так, станом на 1 січня 2021 року борг побутових споживачів становив 727 млн грн, а на початок травня він зменшився до 491,8 млн грн.

День вишиванки в Бахмацькій громаді: емоційно, яскраво та автентично!

     Потужний запал позитивної енергії і величезну насолоду отримали всі учасники від фантастичної феєрії вишиванок, яка відбулася в місті Бахмачі, оскільки сьогодні, саме в День вишиванки, національний одяг став дрес-кодом для більшості жителів громади.