Сьогодні багато слів привітання звучали на адресу залізничників

     У першу неділю серпня в Україні відзначатиметься традиційне свято залізничників – День профспілки залізничників та транспортних будівельників України. І з нагоди цього  в колективах залізничних підприємств, що працюють на Бахмаччині, відбулися урочисті зібрання.

Квіти, обійми і овації: як Чемпіона Світу з греко-римської боротьби Імеда Худжадзе зустрічали у Бахмачі

     З 19 по 25 липня у місті Будапешт (Угорщина) проходив чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед кадетів. До цієї вікової категорії входять юнаки та дівчата 15-17 років.      До складу збірної України з греко-римської боротьби увійшов Імед Худжадзе (вагова категорія до 65 кг), наш земляк, учень Бахмацького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, вихованець Конотопської дитячо-юнацької спортивної школи Михайла Маміашвілі.

Підсумки 13 сесії Бахмацької міської ради 8 скликання

     26 липня відбулася 13 сесія Бахмацької міської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Микола Шимко, керівники структурних підрозділів міської ради та окремих установ. Вів сесію міський голова Павло Шимко. Депутати розглянули рекордну кількість питань — 80.

Святкування Дня села в Стрільниках

    У суботу, 24 липня, стрільничани відзначали свято - День села, на яке зібралися не лише місцеві жителі, а й приїхали численні гості. На сьогодні Стрільники входять до Бахмацької міської територіальної громади та налічують близько 700 зареєстрованих жителів. Святкування розпочалось із урочистої частини, під час якої хвилиною мовчання було пом’януто загиблих захисників рідної землі та української державності всіх часів.

Громадські роботи – перспективний напрямок взаємовигідної співпраці

      Одним із вагомих чинників, який забезпечує тимчасову зайнятість безробітних громадян, є громадські роботи. Організація та проведення громадських робіт - це одна з багатьох соціальних послуг, які пропонує Державна служба зайнятості. Традиційно до громадських робіт з упорядкування парків, скверів, меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, утримання в належному стані цвинтарів та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ за направленням служби зайнятості залучаються безробітні. З початку року на Чернігівщині участь у таких роботах взяли 952 безробітних. Зокрема на Бахмаччині у першому півріччі поточного року працювало 106 осіб, що становить 101 відсоток до минулого періоду.