Вітання працівникам бібліотечних закладів!

   Сьогодні, 30 вересня, свято у всіх, хто любить бібліотеку та книгу, - Всеукраїнський день бібліотек! Саме про магію цифр і про те, що 30 вересня перегукується із 30-річчям Незалежності України говорив міський голова Павло Шимко, який завітав до КЗ “Централізована бібліотечна система” Бахмацької міської ради, щоб привітати колектив зі святом.

Свято людяності, милосердя і доброти

   За традицією, в останній день вересня ми відзначаємо прекрасне та величне свято – День усиновлення. Це свято людяності й милосердя, яке співпадає у часі з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

    30 вересня в центрі вакцинації від COVID-19 у м. Бахмач за адресою: вул. Першотравнева, 36 (колишнє приміщення райдержадміністрації ) щеплення проводитимуть препаратом Pfizer , а 1- 2 жовтня — препаратом AstraZeneca.

До Дня пам’яті трагедії Бабиного Яру

   29-30 вересня вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених нацистськими окупантами у Бабиному Яру (29–30 вересня 1941 року).

Всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг, отримають підтримку від держави, – Марина Лазебна

      Субсидії отримають всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час прес-конференції.

ЗЕЛЕНА КРАЇНА ДЛЯ КОЖНОГО З НАС

       «Висадити 1 мільярд нових дерев за 3 роки – це цілком реально! У нас є чіткий план, досвід і ресурси. Програма Президента «Зелена країна» – це еко-ініціатива, яка важлива не тільки для нас із вами, але й для майбутніх поколінь. Долучитися до наймасштабнішої висадки дерев в історії України може кожен», – розповів голова Держлісагентства Юрій Болоховець під час прес-конференції, присвяченої старту програми.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БАХМАЦЬКОЇ, ДМИТРІВСЬКОЇ, БАТУРИНСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД   НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ!!!

       Інформуємо  Вас, що з 1 вересня 2021 року в другому відділі Ніжинського  РТЦК та СП проводяться підготовчі заходи чергового осіннього призову 2021 року. Згідно наказу начальника Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки №29 від 13.08.2021 року  «Про   призов   громадян  на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року»:

До уваги громадян!

   27, 29 вересня в центрі вакцинації від COVID-19 у м. Бахмач за адресою: вул. Першотравнева, 36 (колишнє приміщення райдержадміністрації ) щеплення проводитимуть препаратом Pfizer, а 28 вересня - вакциною AstraZeneca.