28 жовтня відбулося засідання 16 сесії Бахмацької міської ради, під час якого розглянуто 70 питань порядку денного.

За ініціативи депутатів та колективу КУ "Спорт для всіх" перед початком сесії відбулось обговорення питання щодо призначення виконуючого обов'язки директора зазначеної установи та було внесено пропозицію включити до порядку денного засідання сесії питання щодо рекомендації міському голові звільнити Олега Башука від виконання обов'язків директора та призначити керівника цієї установи після погодження кандидатури з колективом та спортивною спільнотою. Пропозицію було підтримано. Депутати затвердлили звіт про виконання міського бюджету за підсумками 9 місяців 2021 року. Як доповіла начальник фінансового відділу Лариса Задесенець виконання доходної частини бюджету територіальної громади до уточнених бюджетних призначень звітного періоду забезпечено на 102,6 відсотка, при цьому надійшло 185650,3 тис. грн. Видатки бюджету Бахмацької громади за 9 місяців поточного року склали 178067,3 тис. грн.

Чернігівська область залишається в «помаранчевій» зоні. Поки що

       Саме вжиття додаткових заходів щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції на території Бахмацької громади та забезпечення карантинних обмежень при “помаранчевому” рівні йшлося сьогодні на засіданні постійно діючої комісії виконавчого комітету міськради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Зустрічайте Е-лікарняні

      З 1 жовтня ц.р. лікарняні в Україні оформлюються тільки в електронному форматі, а не в паперовому, як раніше.

Пенсійні доплати та збільшення мінімальної пенсії

       У жовтні на Чернігівщині 23,2 тис особам збільшено загальний розмір пенсії, середній розмір підвищення склав 408,16 грн. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

На засіданні виконкому затвердили тарифи на теплопостачання

   Сьогодні у Бахмачі під головуванням міського голови Павла Шимка відбулося засідання виконавчого комітету. У ході роботи члени виконкому першочергово затвердили нові тарифи на теплопостачання, що є вимогою сьогодення. Так, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», на підставі розрахунків наданих АТ “ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО”, виконавчий комітет міської ради затвердив наступні тарифи на послугу з постачання теплової енергії (з ПДВ за Гкал).:

Пенсійні доплати та збільшення мінімальної пенсії

        У жовтні на Чернігівщині 23,2 тис особам збільшено загальний розмір пенсії, середній розмір підвищення склав 408,16 грн. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.