Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити. 

Про основне із засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

    На сьогоднішньому засіданні постійно  діючої комісії виконавчого комітету Бахмацької міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянуто низку важливих питань.

До відома жителів громади

Про затвердження положення та складу конкурсної комісії з проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком на території Бахмацької міської ради

Відбулося перше у цьому році пленарне засідання сесії Бахмацької міської ради

   Сьогодні, 27 січня, відбулося перше у цьому році чергове засідання 19 сесії Бахмацької міської ради. Головував на сесії очільник громади Павло Шимко. Для роботи у пленарному засіданні зареєструвалися 15 депутатів міської ради.

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

   Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

Підходяща робота для безробітних: 5 законодавчих аспектів

   Зареєстровані безробітні мають право, зокрема, на безоплатні послуги від територіальних органів Державної служби зайнятості (ДСЗ) з пошуку підходящої роботи та сприяння в працевлаштуванні. Про це зазначено в статті 44 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон про зайнятість населення). Що саме розуміється під поняттям «підходящої роботи»? Розкрити його суть дозволяють положення статті 46 Закону про зайнятість населення.

Пам’яті Героїв Бахмача і Крут...

    29 січня Україна вшановуватиме День пам’яті героїв, що загинули в битві під Крутами. Однак далеко не всі до цього часу знають, що саме бої за Бахмач, які відбулися 25-27 січня 1918 року, передували відомому бою під Крутами, що посідає особливе місце в національній історичній пам’яті.

Змагання з дартсу

   22 січня в приміщенні  за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, комунальна установа «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бахмацької міської ради», організувала й провела змагання з дартсу серед населення громади за місцем проживання,  присвячені Дню Соборності  України.

Шановні земляки!

   Прийміть найщиріші вітання з визначним українським державним святом – Днем Соборності України, адже саме цей день знаменує собою знаменну дату в історії нашого народу – возз’єднання на своїй землі в одній державі. Саме 22 січня 1919 року був прийнятий Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Відтоді День Соборності нагадує нам про те, що сила і міць нашої неньки України – в єднанні. І не лише територій, а вчинків, дій і сердець. Тож наразі ми маємо плекати все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар державності.