Перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

23 лютого в залі засідань міської ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади на період до 2027 року. У засіданні робочої групи взяв участь експерт Чернігівського регіонального офісу «U-LEAD з Європою» Володимир Бойко. На початку заходу міський голова Павло Шимко обгрунтував необхідність та важливість розробки Стратегії  розвитку громади та закликав до співпраці у підготовці цього важливого документа депутатів, керівників підприємств, організацій, громадських активістів, усіх небайдужих мешканців громади. Експерт – координатор проєкту Володимир Бойко детально ознайомив присутніх з процесом стратегічного планування, яке здійснюється за участю мешканців громади з метою визначення переваг та основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку її на майбутнє. Вирішили: на наступне засідання робочої групи підготувати презентацію соціально-економічного аналізу стратегії розвитку громади, звіт про опитування мешканців та підприємців громади, а також роботи дітей за результатами Конкурсу дитячого малюнку “Бахмацька громада у 2027 році” для визначення переможців. Думка кожного мешканця є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади.

1000 грн єПідтримки можна витратити на оплату за газ

        Українці віком від 60 років можуть здійснити оплату за природний газ коштами, нарахованими за програмою єПідтримка. Використати ці кошти можна впродовж дев’яти місяців з дня зарахування.

Конкурс дитячого малюнку

У рамках підготовки проєкту Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади на 2022-2027 роки Бахмацька міська рада запрошує до участі в конкурсі дитячого малюнку «Бахмацька громада у 2027 році».

Засідання робочої групи

23 лютого о 10.00 у великій залі засідань Бахмацької міської ради відбудеться  засідання робочої групи в рамках підготовки проєкту «Стратегії розвитку Бахмацької територіальної громади на 2022-2027 роки».

22 лютого відбудеться перевірка системи оповіщення

   22 лютого на Чернігівщині пройде комплексна технічна перевірка системи централізованого оповіщення з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних громад та населення області.

Зустріч з представниками "Доброчину"

   Сьогодні відбулася зустріч членів виконавчого комітету Бахмацької міської ради з представниками Центру «Доброчин» - Олександром Підгорним та Наталією Дрозд. Ця зустріч була ініційована Бахмацькою міською радою, так як ми зацікавлені долучитися до кампанії «Race to Zero» («Гонки до нуля»), мета якої забезпечити здорове майбутнє для переходу до нульових викидів вуглецю.

36 питань опрацювали на засіданні виконавчого комітету

   17 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради. Його провів міський голова Павло Шимко. На порядку денному опрацювали 36 питань. Серед важливого – надання дозволів на проектування будівництва свердловин з водозабірними колонками в селах: Курінь, Халимонове, Григорівка. Одноголосно затверджено Положення про забезпечення харчування за рахунок коштів Бахмацької міської територіальної громади учасників спортивно-масових заходів, навчально-тренувальних зборів, відрядження спортсменів і команд громади.

Шановні жителі Бахмаччини!

   У зв’язку з посиленням загроз безпековій ситуації в Україні через масштабне розгортання російських військ на державних рубежах кожного мешканця громади хвилює питання організації та забезпечення територіальної оборони.   Важливо знати, що відповідно до ЗУ «Про національний спротив» формування національного спротиву та сил територіальної оборони проходитиме в декілька етапів: