Про волонтерський центр

   Повідомляємо, що волонтерський центр, який розташовувався у приміщенні райдержадміністрації, переїхав до приміщення колишньої друкарні. Збір та роздача одягу і продуктів харчування здійснюється тепер за цією адресою.

Бахмаччина знову у жалобі...

   Учора ми втратили першого бійця добровольчого формування Бахмацької територіальної громади - Олега Олійника, 08.07.1985 р. н., який загинув учора, 26 березня, під час виконання бойового завдання поблизу села Гайворон від обстрілу рашистів.

Щиро вдячні за допомогу

   У час, коли в нашій країні війна, гострою стала проблема забезпечення населення ліками. Зірвані мости, небезпечні дороги унеможливлюють транспортування і доставку вантажів. На найближчих складах вже майже відсутні лікарські препарати, завозять їх аптечні пункти майже щоденно, але вони не забезпечують потреби населення громади. Приємно, що до вирішення такої вкрай важливої проблеми долучаються наші земляки, які пропонують свою допомогу і знаходять шляхи вирішення складних питань та використовують можливості залучення в громаду гуманітарної допомоги у вигляді ліків. Щиро вдячні бахмачанину Олександру Гаврильченку, який запропонував свою допомогу в співпраці з Волинською обласною радою та фондом "Заради дітей України", домовився про відпуск ліків для нашої громади, організував транспортування до столиці, звідки вже наш водій зміг забрати вантаж.

До уваги громадськості!

   Бахмацька державна податкова інспекція Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області тимчасово не працює. Оскільки, Головне управління Державної податкової служби в Чернігівській області у зв'язку з постійними обстрілами міста Чернігова, на сьогодні відключено від централізованих баз даних то, автоматично, і Бахмацька державна податкова інспекція, як і інші податкові інспекції Чернігівської області, не має змоги обслуговувати платників податків та вести прийом громадян.

Ще одна втрата

   З глибоким сумом повідомляємо, що отримали ще одну трагічну звістку.

Про продовження строку дії воєнного стану в Україні

   Народні депутати України зібрались вчора в Києві на пленарне засідання, під час якого затвердили прийняли низку важливих законів, зокрема:    Законом 7168 затвердили Указ Президента про продовження строку дії воєнного стану в Україні з 26 березня ще на 30 днів (до 24 квітня включно);