Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

   Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

Обережно - ботулізм!

          Бахмацьке управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернігівській області інформує про те, що станом на 22 травня 2022 року на території Чернігівської області зареєстровано  випадки захворювання на ботулізм.

До відома жителів громади

    З 23 травня жителі Чернігівщини знову зможуть оформляти біометричні документи в підрозділах міграційної служби. Прийом документів відновлюють не в усіх громадах. Адреси чернігівських підрозділів також змінилися. Про це повідомляє Державна міграційна служба на своєму сайті.

23 травня - День Героїв

Сьогодні, 23 травня, День героїв. Це свято було  встановлене  вперше ще  у далекому 1941 році та приурочене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця, лідера українського визвольного руху. Згодом цього дня почали вшановувати українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА та героїв Небесної Сотні і сучасної російсько-української війни.

Про найважливіше із виїзної "кущової" наради

Сьогодні на виїзній «кущовій» нараді, що відбулася в Бахмацькій міській раді, яку провів голова районної військової адміністрації Григорій Ковтун, обговорено актуальні питання життєзабезпечення Бахмацької, Батуринської та Дмитрівської громад під час воєнного стану. Акцентовано увагу на наступних питаннях: проведення мобілізаційних заходів, якнайшвидше документування злочинів, скоєних рашистами на окупованих територіях, діяльності добровольчих загонів самооборони, термінової перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту, забезпечення медикаментами та паливом  закладів охорони здоров’я первинної і вторинної ланок, активізації посівної, завершення освітнього процесу в навчальних закладах, необхідності формування матеріального резерву, а саме: продуктів харчування в громадах тощо.

Вітання з Днем вишиванки!

   Вишиванка - це не просто прадавня частина одягу українців, це наша історія, що написана візерунками, це - символ єдності нашої нації!

Тривають ремонти на автошляхах Чернігівщини

   Служба автомобільних доріг у Чернігівській області щодня забезпечує відновлення автошляхів. Учора, 4 травня, у роботах було задіяно 88 робітників та 47 одиниць техніки підрядних організацій.

За добу на Чернігівщині виявлено 233 вибухонебезпечні предмети — інформація від ДСНС в області станом на ранок 5 травня

   Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 27 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 233 такі предмети. Всього з початку воєнних дій вилучено 19455 вибухонебезпечних предметів.