КП «Бахмач-водсервіс» отримало генератори

   Коли в країні війна, треба усіма силами упередити всі можливі проблеми. Серед них - відключення насосних станцій від електропостачання. Тож сьогодні отримали 4 потужні генератори для потреб КП «Бахмач-водсервіс», які забезпечать безперебійне водопостачання мешканців міста в умовах нестабільного електропостачання.

Відзначили талановитих та креативних

Попри  війну життя  має продовжуватися. Тож  традиційно відзначили найталановитіших, найактивніших дітей, представників інтелектуальної еліти Бахмацької громади, а в майбутньому – гордість і честь України. Міський голова Павло Шимко зустрівся з обдарованою молоддю, їхніми наставниками та батьками  і вручив сертифікати «Обдарованість Бахмаччини» з грошовою винагородою в сумі 1000 грн юним мешканкам громади:

Про основне із чергового засідання сесії

Сьогодні на черговому засіданні сесії депутати розглянули 38 галузевих  питань. Першочергово затвердили Порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Бахмацької міської територіальної громади. Це пов'язано з тим, що депутати задовольнили заяву старости Пісківського старостинського округу Світлани Левченко про складення нею повноважень. Одноголосно погодили використання коштів зі спеціального рахунку КП «Бахмацьке» на потреби територіальної оборони нашої громади та ЗСУ.

Зверніть увагу!

   До відома громадськості! Отримали відповідь від Укрзалізниці на наше звернення щодо можливості відновлення руху вранішнього електропотягу до Києва. На жаль, поки що маємо коректну відмову.

Внутрішньо переміщені особи: основне, що треба знати

Поняття ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНОЇ ОСОБИ                Перш за все, необхідно знати саме поняття внутрішньо переміщена особа. Так хто це?  Внутрішньо переміщена особа (ВПО) – це громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру (частина перша статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі - Закон).

22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Верховна Рада заборонила російську музику в медіапросторі та громадських місцях

   За це рішення проголосували 303 нардепи. «На період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку російської федерації заборонити на території України відтворення аудіовізуальних творів у виконанні громадян і резидентів держави-агресора на радіо, телебаченні, в розважальних закладах, громадському транспорті (у комунальних та приватних перевізників), у закладах освіти, закладах культури та відпочинку, готельного та ресторанного бізнесу, кінотеатрах, громадському просторі тощо», — йдеться у законі.

Розмінування територій громад – спільні дії ДСНС та місцевої влади

   Чернігівська область нині — одна із найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами. Її величезну територію зараз розміновують. Щоб завершити цей процес, саперам можуть знадобитися роки.

Шановні мешканці Бахмацької міської територіальної громади!

   Звертаємо вашу увагу на посилення безпекових заходів на території залізничного вокзалу станції "Бахмач" з 18.06.2022, спрямованих на підвищення контролю та безпеки пасажиропотоку під час дії режиму воєнного стану.