До територіальних громад Чернігівщини за нерухомість сплачено близько  92,3 млн грн податку

Упродовж січня-листопада 2021 року до місцевих громад Чернігвщини власники нерухомості сплатили близько 92,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Інформує громадськість очільниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

Увага! З 1 січня 2022 року змінюються деякі рахунки для сплати бюджетних платежів

З 01.01.2022 року Державною казначейською службою України будуть змінені реквізити рахунків для зарахування платежів до загального фонду державного бюджету. Зокрема зміняться рахунки для зарахування:

За рахунок мандрівників надходження туристичного збору на Чернігівщині зросли майже у півтора раза

Протягом одинадцяти місяців поточного року до місцевих бюджетів Чернігівського регіону надійшло близько 2,2 млн грн туристичного збору. В порівнянні з відповідним минулорічним періодом надходження збільшилися на 0,7 млн грн, або у 1,5 раза, що свідчить про збільшення кількості туристів, які відвідали Чернігівщину. Про це інформує начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.  

Щодо визначення платниками напряму спрямування коштів з єдиного рахунку

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу платників податків і зборів, що включені до Реєстру платників єдиного рахунку, що відповідно до п.35¹.8 статті 35¹ Податкового кодексу України платник податків має право через електронний кабінет визначити напрям використання суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені, наявних на єдиному рахунку.

До уваги платників, які використовують єдиний рахунок

Для забезпечення своєчасного і в повному обсязі перерахування сум податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки надаємо покроковий опис процесу визначення платниками в ІТС «Електронний кабінет» напряму використання коштів, сплачених на єдиний рахунок (залишки), що додається.

Понад 6,6 мільярда гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за січень-листопад 2021 року

Про наповнення місцевих бюджетів територіальних громад Чернігівщини протягом одинадцяти місяців поточного року інформує громадськість начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.

З початку року платниками ПДВ Чернігівщини подано на реєстрацію майже 3,1 млн податкових накладних

За січень – листопад  2021 ріку платниками податку на додану вартість подано на реєстрацію майже 3,1 млн податкових накладних/розрахунків коригування (ПН/РК) на загальну суму ПДВ понад 15 млрд гривень.

Про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій

За  січень-листопад 2021 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області зареєстровано і взято на податковий облік 3585 реєстраторів розрахункових операцій по 715 платниках податків. За листопад 2021 року зареєстровано і взято на податковий облік 281 реєстратор розрахункових операцій по 61 платнику податків.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про формування плану-графіку проведення планових документальних перевірок платників податків на 2022 рік

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що на даний час проводиться формування плану-графіку проведення планових документальних перевірок платників податків на 2022 рік.

На Чернігівщині надходження єдиного податку з фізичних осіб за 11 місяців 2021 року зросли на 123,3 млн гривень

Протягом 11 місяців поточного року фізичні особи – підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 644,6 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року на 23,6 відс., або на 123,3 млн грн,  (за 11 місяців 2020 року було сплачено 521,3 млн грн), - інформує громадськість начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.