ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради

      Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 19 серпня 2021 № 156 «Про проведення конкурсу на посаду директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Ярослава Мудрого, 4, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Курінської гімназії Бахмацької міської ради

     Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 29 липня 2021 № 138 «Про проведення Про оголошення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради та Курінської гімназії Бахмацької міської ради», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Курінської гімназії Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, с. Курінь, вул. Міщенка, 27-а, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Курінської гімназії Бахмацької міської ради.

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради

     Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 29 липня 2021 № 138 «Про проведення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради та Курінської гімназії Бахмацької міської ради»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Богдана Хмельницького, 11, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради.