Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Оголошення відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради

 
20 Серпня, 2021 р., 11:07
      Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 19 серпня 2021 № 156 «Про проведення конкурсу на посаду директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Ярослава Мудрого, 4, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бахмацького ліцею №1 Бахмацької міської ради.
 
30 Липня, 2021 р., 12:54
     Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 29 липня 2021 № 138 «Про проведення Про оголошення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради та Курінської гімназії Бахмацької міської ради», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Курінської гімназії Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, с. Курінь, вул. Міщенка, 27-а, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Курінської гімназії Бахмацької міської ради.
 
30 Липня, 2021 р., 12:53
     Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 29 липня 2021 № 138 «Про проведення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради та Курінської гімназії Бахмацької міської ради»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Богдана Хмельницького, 11, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора