Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Заступник Бахмацького міського голови з питань гуманітарної сфери

 

     Згідно з рішенням другого пленарного засідання першої сесії восьмого скликання Бахмацької міської ради від 27 листопада 2020 року Книгу Світлану Володимирівну затверджено на посаді заступника Бахмацького міського голови з питань гуманітарної сфери.

     Народилася 18 листопада 1980 року.

     Освіта вища. У 2002 році закінчила Ніжинський педагогічний університет імені Миколи Гоголя, здобувши кваліфікацію вчителя географії, біології та основ екології. У 2019 році закінчила Чернігівський національний технологічний університет за спеціальністю: публічне управління та адміністрування.

     В органах місцевого самоврядування працює з 2004 року. В березні 2004 року прийнята на посаду спеціаліста І категорії аналітично-контрольного відділу Бахмацької районної ради. В серпні 2006 року призначена на посаду провідного спеціаліста організаційного відділу.

     З 2014 року і до затвердження обіймала посаду керуючого справами, начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.

     Одружена. Виховує доньку.

 


 

Заступник міського голови

(з  гуманітарних питань)  

1. Забезпечує реалізацію у громаді державної політики в галузях освіти,  охорони здоров’я, культури та мистецтв, туризму, фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді, охорони дитинства і материнства; здійснює контроль за дотриманням законодавства з даних питань.

2. Забезпечує підготовку програм охорони здоров'я, розвитку медицини, освіти та культури, інших цільових гуманітарних програм; подання їх на затвердження ради; організацію їх виконання; подання раді звітів про хід і результати виконання програм.

3. Координує розвиток мережі закладів освіти, культури, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я громади.

4. Забезпечує виконання законодавства щодо всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.

5. Сприяє реалізації гендерної політики. Забезпечує здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території громади.

6. Координує питання розвитку молодіжного руху в громаді, забезпечення прав, свобод і законних інтересів дітей і молоді.

7. У межах наданих повноважень організовує співпрацю та ділове листування з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями з питань, що належать до його компетенції.

8. Сприяє створенню необхідних умов для виховання дітей, молоді, розвитку їх здібностей, трудового навчання, професійної орієнтації, продуктивності праці учнів, сприяння діяльності дошкільних та позашкільних закладів, дитячих та молодіжних організацій.

9. Сприяє створенню належних умов для розвитку культури, відродження осередків народної творчості, культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел, розвитку туристичної галузі, забезпечення охорони пам'яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання.

10. Координує діяльність служби у справах дітей, роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх.

11. Контролює у встановленому законом порядку питання опіки та піклування.

12. Вирішує відповідно до законодавства питання надання соціальних послуг особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, забезпечення  утримання та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

13. Забезпечує:

- координацію роботи комунальних закладів охорони здоров'я, які належать територіальній  громаді, організації їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення;

- в межах наданих повноважень доступність  і безоплатність медичного обслуговування на відповідній території;

- розвиток  всіх видів медичного обслуговування, розвиток і вдосконалення мережі лікувальних закладів усіх форм власності, визначення потреби та формування замовлень на кадри для цих закладів, укладення договорів на підготовку спеціалістів, організації роботи щодо удосконалення кваліфікації кадрів;

- координацію роботи щодо забезпечення відповідно до чинного законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

14. Забезпечує організацію співпраці  з громадськими та ветеранськими організаціями на території громади.

15. Забезпечує контроль та координацію роботи з питань дотримання земельного законодавства, використання і охорони земель на території громади.

16. Організовує підготовку висновків щодо надання або вилучення у визначеному порядку земельних ділянок на території міської ради.

17.  Вживає заходи щодо організації і здійснення землеустрою, погодження проектів землеустрою.

18. Здійснює контроль за впровадженням заходів, передбачених документацією із землеустрою.

19. Веде особистий прийом громадян.

20. Керує та бере участь у роботі комісій, створених у процесі виконання покладених завдань у відповідності до повноважень і розподілу обов’язків.

21. У межах своїх функціональних повноважень спрямовує, координує і контролює роботу:

- відділу земельних ресурсів, екології та агропромислового комплексу,

- відділу освіти, сім’молоді та спорту,

- сектору культури та туризму,

- служби у справах дітей,

- комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів»,

- комунального некомерційного підприємства «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги»,

- комунального некомерційного підприємства «Бахмацька міська лікарня»,

- комунального закладу «Центр надання соціальних послуг».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора