РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ  ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ МІСТА БАХМАЧА.

 

     Цьогорічна зима була затяжною та сніжною, але весна упевнено набирає обертів і радує усе живе своїм теплом. Саме весна є порою оновлення всього навколо, коли ми очікуємо змін на краще  в усіх сферах життя. Утім, недарма кажуть: щоб побачити веселку, треба пережити дощ. Тож, хоча зима і залишилася вже позаду, але охайний і по-справжньому весняний вигляд міста так просто не з’явитиься, докладати зусиль треба до всього.  До кінця квітня у нашому місті триватиме акція «За чисте довкілля»,  під час якої планується прибрати з вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій сміття, що залишилося після зими.  І вже зараз видно, що міській комунальній службі  буде дуже важко. Тож, виконком бахмацької міської ради  звертається до усіх мешканців Бахмача з проханням зробити добру справу, і  всім разом, взяти участь у весняному прибиранні.

Шановні бахмачани!

      Відповідно до рішення виконавчого комітету Бахмацької міської ради від 10 квітня 2018 року №69 «Про проведення щорічної акції  «За чисте довкілля» на території м. Бахмач» з 11 квітня по 01 травня 2018 року в рамках Всеукраїнської весняної акції «За чисте довкілля» буде проведено місячник з озеленення та благоустрою. 

Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності з 11 квітня по 01 травня 2018 р. провести прибирання закріплених територій та вжити дієвих заходів щодо забезпечення належного санітарного стану на закріплених територіях, та території міського парку культури і відпочинку, а також виконати роботи по відновленню зруйнованого під час будівельних та аварійно-ремонтних робіт асфальтобетонного покриття тротуарів та проїзної частини доріг, планування зелених зон і земляного полотна.

    Кожен громадянин міста може долучитися до справи і прибрати сміття перед будинком, висадити квіти на прибудинковій території. Зичимо всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи. Не залишайтесь байдужими!

                  Міський голова м. Бахмач                                                                                 Павло Шимко