Реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи

В час активної цифровізації кожен громадянин нашої держави має змогу частину життєво важливих послуг отримати не виходячи з дому через застосунок «ДІЯ». Одними із найпопулярніших онлайн послуг на даний час, є реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи. Але часто, користувачі застосунку не мають змоги отримати Витяг або змінити місце реєстрації через неактуальні дані про особу в Реєстрі територіальної громади. 

Пенсійний фонд інформує

У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року (Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389).

Як комфортно оплатити послуги

   Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету  Бахмацької міської ради  днями підготував рішення, як комфортно оплатити послуги. Відтепер це можна зробити  онлайн  використовуючи QR-код.

Розміри адміністративних зборів за отримання адміністративних послуг в 2024 році

   Звертаємо увагу, що з 01.01.2024 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» змінилася сума адміністративних зборів за надання адміністративних послуг.

До уваги власників житла, що безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб!

   Відповідно до Постанови Кабінету Міністрі від 29.12.2023 № 1413 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. N 333 і від 30 серпня 2022 р. N 977»: змінено форму заяви про отримання компенсації; компенсація не надається за розміщення осіб, з якими власники житла, пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, брат, сестра, діти, онуки, зокрема повнолітні); особи, що здійснюють прийом повідомлень та заяв мають право запитувати та отримувати  від особи, що прихистила ВПО, свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу; уповноважені особи мають право проводити перевірку достовірності наведених у повідомленні або заяві відомостей шляхом відвідування місць розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту розміщення таких осіб, ідентифікації осіб шляхом пред’явлення ними паспорта громадянина України, свідоцтва про народження малолітньої дитини, посвідки на постійне проживання (зокрема електронне відображення інформації, що міститься у таких документах), довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, перевірки факту безоплатного розміщення таких осіб, кількості розміщених осіб та умов їх проживання.  

Порядок отримання статусу члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України

   З початком широкомасштабного вторгнення росії багато українських захисників (захисниць), на жаль, не повернулися до рідних домівок. Водночас члени їхніх сімей мають право на отримання відповідного статусу, який передбачає певні пільги.

Приватизація земельної ділянки

   Передача земельних ділянок у власність або користування, під час дії воєнного стану регулюється пунктом 27 Перехідних положень Земельного кодексу України. З початку повномасштабного вторгнення прийнято і низку нормативно-правових актів, які спрямовано на пристосування цих відносин до нових умов. Основними серед них є Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану" (Закон № 2145-IX) та Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану" (Закон № 2211-IX).

Оформлення догляду за особою, похилого віку яка потребує постійного стороннього догляду

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» від 14.04.2022 р. № 2193-ІХ соціальні послуги – дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають. Особі або сім’ї можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг. Порядок організації надання соціальних послуг затверджується Кабінетом Міністрів України.

Як замовити послугу ПВРМ “Мобільний кейс”?

   Порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бахмацької міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс» затверджене рішенням 34 сесії Бахмацької міської ради 8 скликання від 20.04.2023р.