ВАЖЛИВО!

Сигнали повітряної тривоги, реалії війни вносять корективи у наше звичне життя, а тому першочерговим пріоритетом команди ЦНАПу у місті Бахмач на сьогоднішній день є – Ваша безпека.

Особливості надання субсидій в умовах воєнного стану

Розпочався новий опалювальний сезон, а це означає, що уже з жовтня місяця жителі громади отримуватимують збільшені суми рахунків на оплату комунальних послуг. Частину цих сум родинам може компенсувати держава у вигляді субсидій, тому сьогодні детальніше поговоримо саме про це.

 На соціальній платформі єДопомога  можна подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій

    Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України, повідомила, що на соціальній платформі єДопомога (https://edopomoga.gov.ua) реалізована можливість подати заявку на отримання додаткової грошової допомоги від міжнародних організацій.

Нова послуга на Порталі Дія– Витяг з РТГ

   У Дії з'явилася можливість сформувати витяг про місце проживання з реєстру територіальної громади для цього вам знадобиться кваліфікований електронний підпис.

ОК-5 та ОК-7 у застосунку Дія

   На Diia Summit ми презентували довідки ОК-5 і ОК-7 у застосунку. Це довідки про трудовий та страховий стаж, які потрібні для влаштування на роботу, призначення пенсії, нарахування лікарняних тощо. І тепер їх можна отримати просто в телефоні!