Оформлення догляду за особою, похилого віку яка потребує постійного стороннього догляду

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» від 14.04.2022 р. № 2193-ІХ соціальні послуги – дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають. Особі або сім’ї можуть надаватися одна або одночасно декілька соціальних послуг. Порядок організації надання соціальних послуг затверджується Кабінетом Міністрів України.

Як замовити послугу ПВРМ “Мобільний кейс”?

   Порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бахмацької міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс» затверджене рішенням 34 сесії Бахмацької міської ради 8 скликання від 20.04.2023р.

Витяг з реєстру територіальної громади замість відмітки про місце проживання в паспорті

Нагадуємо, що з 01.12.2021 року при реєстрації або ж знятті з реєстрації місця проживання відповідний штамп до паспорта громадянина України не вноситься. Це передбачено Законом України № 1871-ІХ від 05.11.2021 року «Про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні». Єдиним джерелом інформації про місце проживання особи відповідно до цього Закону став електронний реєстр територіальної громади, дані з якого входять до Єдиного державного демографічного реєстру. Ось чому орієнтуватися на відмітку у паспорті, яка зроблена до 01.12.2021 року, не можна.

До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців Бахмацької міської територіальної громади! Нагадуємо, що з 1-го по 5-те червня 2023 року власникам жилих приміщень, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, обов’язково потрібно подати заяву на призначення компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб за травень до ЦНАПу за адресою:  м.Бахмач, вул. Соборності, 42.

КОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ПЕРЕПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЇ НА НЕОПАЛЮВАНИЙ ПЕРІОД

   З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде ПЕРЕПРЕЗНАЧЕНО  АВТОМАТИЧНО, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад домогосподарств. Водночас серед одержувачів є певна категорія, якій субсидію на неопалювальний період буде призначено після надання заяви та декларації.    На наступний строк житлова субсидія призначається за особистим зверненням, якщо:

ПРО ЛАМІНАЦІЮ ДОКУМЕНТІВ

   Через бажання зберегти важливі документи в ідеальному стані, запобігти їх намоканню, вигорянню чи пошкодженню, люди часто їх ламінують.    Законодавчої заборони на ламінування документів в Україні НЕМАЄ.    Однак законодавство зобов’язує державні структури, нотаріусів та організації працювати виключно з оригіналами документів. Коли документ заламінований, то не завжди можливо встановити його справжність.    Наприклад, Закон зобов’язує нотаріуса працювати з оригіналами документів, а наявність такої плівки-ламінації не дає можливості встановити оригінальність документу.    Такі документи вважаються пошкодженими, та не можуть бути прийняті в роботу для вчинення нотаріальних дій.    Експертизу справжності ламінованого документа провести неможливо.    При перетині кордону міграційна служба або прикордонники обґрунтовано можуть мати питання до ламінованих документів і вимагати подання замість них оригіналу.    На ламінованому документі не можна:

Послугою «Мобільна валізка» можна скористатись у відділі ЦНАП м. Бахмач, вул. Соборності, 42

Наразі одним з головних пріоритетів роботи Центру надання адміністративних послуг м. Бахмач  залишається обслуговування старшого покоління, людей з вадами здоров’я, а також тих, кому важко пересуватись. Послуга Мобільна валіза  є унікальною нагодою отримати адміністративні, соціальні та інші публічні послуги за місцем перебування заявника (вдома, в медзакладах, тощо).

Власник приватного житла має право «виписати жильців» самостійно без їх згоди та без суду

   Досить часто в громадян виникають труднощі щодо зняття з реєстрації у власному будинку чи квартирі особи, яка в ній зареєстрована, але не проживає протягом певного часу та не погоджується чи не зацікавлена у знятті з реєстрації.    Кількість зареєстрованих осіб у житловому приміщенні впливає на умови проживання в ньому:

"Мобільний офіс" для ЦНАПу

У рамках співпраці з проєктом "Програма ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України" відділ «Центр надання адміністративних послуг » виконавчого комітету Бахмацької міської ради отримав спеціалізоване обладнання "Портативне автоматизоване робоче місце "Мобільний офіс".