Це важливо!

Це важливо!

Послуги для ветеранів війни та членів їхніх сімей, зокрема, послуга «Встановлення факту безпосередньої участі у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, деяким категоріям осіб відповідно до Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Нагадуємо: У ЦНАПі 1,2, 3,4,5  липня 2024 року проводитиметься прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за червень місяць 2024 року

Нагадуємо: У ЦНАПі 1,2, 3,4,5 липня 2024 року проводитиметься прийом заяв на компенсацію витрат щодо тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб за червень місяць 2024 року

       Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. №333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» компенсація надається фізичним особам – громадянам України, які є власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях, внутрішньо переміщених осіб, крім осіб, з якими вони пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні) (далі – особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб), для покриття витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Як проходить оновлення даних в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАПі)

Як проходить оновлення даних в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАПі)

   З 18 травня 2024 року центри надання адміністративних послуг по всій Україні розпочали приймати військовозобовʼязаних, які мають оновити свої дані. Це вимога закону про мобілізацію. Великої черги до ЦНАПу для оновлення даних пока немає. Частина людей вирішила зробити це через мобільний додаток Резерв+.

До уваги призовників, військовозобов'язаних та резервістів!

До уваги призовників, військовозобов'язаних та резервістів!

    Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг необхідно ОСОБИСТО прийти до відділу «Центр надання адміністративних послуг». Перелік документів, які необхідно мати з собою:

Пенсіонери, які стали ВПО до 24 лютого 2022 року та НЕ пройшли фізичну ідентифікацію можуть зробити це зараз

Пенсіонери, які стали ВПО до 24 лютого 2022 року та НЕ пройшли фізичну ідентифікацію можуть зробити це зараз

Виплата пенсій пенсіонерам-ВПО, які не пройшли ідентифікацію, відновлюється після її проходження. До 31 березня 2024 р. для пенсіонерів, які стали внутрішньо переміщеними особами до 24 лютого 2022 р., тривав процес проходження фізичної ідентифікації. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно кошти від держави отримує саме та особа, якій вони призначені.

Реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи

Реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи

В час активної цифровізації кожен громадянин нашої держави має змогу частину життєво важливих послуг отримати не виходячи з дому через застосунок «ДІЯ». Одними із найпопулярніших онлайн послуг на даний час, є реєстрація місця проживання та отримання витягу про місце реєстрації особи. Але часто, користувачі застосунку не мають змоги отримати Витяг або змінити місце реєстрації через неактуальні дані про особу в Реєстрі територіальної громади. 

Пенсійний фонд інформує

Пенсійний фонд інформує

У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року (Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389).