До уваги жителів Бахмацької територіальної громади!

   Бахмацька міська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території для проектування та будівництва зерносушильного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 7420385500:07:000:0823, орієнтовною загальною площею 2,2500 га на території Курінського старостинського округу Бахмацької міської ради Ніжинського району Чернігівської області.»

   Замовник детального плану території – Бахмацька міська рада Ніжинського району Чернігівської області.

   З текстовою, графічною частинами проєкту до містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку щоденно з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години у відділі архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради  Ніжинського району Чернігівської області за адресою: 16501, Чернігівська обл. Ніжинський р-н, м. Бахмач, вул. Соборності, 42 або на сайті https://bakhmach-mr.gov.ua.      

  Строк ознайомлення з зазначеним проєктом містобудівної документації становить 30 календарних днів з моменту виходу публікації в засобах масової інформації, а також на офіційному вебсайті Бахмацької міської ради. Електронна адреса для подання письмових пропозицій та зауважень:  04061702@mail.gov.ua.

  Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради  - Тетяна Кобильник.

  Строк подання зауважень та пропозицій: до 10.09.2023 року.

  Безпосереднє обговорення відбудеться 11.09.2023  року об «12.00» годині за адресою: 16501, Чернігівська обл. Ніжинський р-н, м. Бахмач,  вул. Соборності, 42.

  Розробник проекту вказаної містобудівної документації ПП   «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» (головний архітектор проекту Травка-Бабенко Ю.В., кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 002896).

Схема розташування

Існуючий стан

Проектний план

Транспорт

Інженерія

Вертикалка

Детальний план території

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту «Детального плану території для проектування та будівництва корівника з доїльним молочним блоком в межах земельних ділянок, власником яких є приватне сільськогосподарське підприємство "Авангард", на підставі договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію), орієнтовною загальною площею 11,4438 га на території Курінського старостинського округу Бахмацької міської ради Чернігівської області»

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення Заяви про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування  «Детального плану території для проектування та будівництва корівника з доїльним молочним блоком в межах земельних ділянок, власником яких є приватне сільськогосподарське підприємство "Авангард", на підставі договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію), орієнтовною загальною площею 11,4438 га на території Курінського старостинського округу Бахмацької міської ради Чернігівської області.»

З метою громадського обговорення на офіційному вебсайті Бахмацької міської ради Ніжинського району Чернігівської області в розділі «Оголошення» за посиланням https://bakhmach-mr.gov.ua/more_news/ – оприлюднено Заяву про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території.

Строк громадського обговорення складає 15 днів з дати публікації даного повідомлення.

Зауваження і пропозиції до зазначеної у даному повідомленні Заяви по СЕО подаються на голову Бахмацької міської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: 16501, Чернігівська обл. Ніжинський р-н, м. Бахмач, вул. Соборності, 42.

Контактна особа – головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради  - Кобильник Тетяна Анатоліївна, тел.: (04635)2-15-04, електронна пошта: 04061702@mail.gov.ua.

 

 

До уваги жителів Бахмацької територіальної громади!

Бахмацька міська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території для проектування та будівництва корівника з доїльним молочним блоком в межах земельних ділянок, власником яких є приватне сільськогосподарське підприємство "Авангард", на підставі договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію), орієнтовною загальною площею 11,4438 га на території Курінського старостинського округу Бахмацької міської ради Чернігівської області».

Замовник детального плану території – Бахмацька міська рада Ніжинського району Чернігівської області.

З текстовою, графічною частинами проєкту до містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку щоденно з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години у відділі архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради  Ніжинського району Чернігівської області за адресою: 16501, Чернігівська обл. Ніжинський р-н, м. Бахмач, вул. Соборності, 42 або на вебсайті Бахмацької міської ради.

Електронна адреса для подання письмових пропозицій та зауважень:  04061702@mail.gov.ua.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради  - Тетяна Кобильник.

Строк подання зауважень та пропозицій: до 22.05.2023 року.

Безпосереднє обговорення відбудеться 23.05.2023  року об 11 годині за адресою: 16501, Чернігівська обл. Ніжинський р-н, м. Бахмач,  вул. Соборності, 42.

Розробник проекту вказаної містобудівної документації ПП   «Архітектурно-будівельна майстерня Травки З.С.» (головний архітектор проекту Травка-Бабенко Ю.В., кваліфікаційний сертифікат архітектора серія АА № 002896).

Схема розташування нова

Існуючий стан 2000 нове

Проектний план 2000 нове

Транспорт 2000

Інженерія 2000

Вертикалка та благоустрій 2000

 

 

Повідомлення про оприлюднення документа державного планування

«План зонування території (Зонінг) м. Бахмач Ніжинського району Чернігівської області» та розділу «Охорона навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку)

1) Повна назва документа державного планування: План зонування території (Зонінг) м. Бахмач Ніжинського району Чернігівської області, який є одним з основних видів містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обговорення довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Бахмацька міська рада.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Плану зонування території м. Бахмач розпочато з дня його оприлюднення, а саме 21.01.2022 року на вебсайті Бахмацької міської ради.

б) відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) громадські слухання заплановано провести 07 лютого 2022 р. 

г) ознайомитися з Планом зонування території м. Бахмач та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Соборності, 42 та на електронному вебсайті Бахмацької міської ради за посиланням: https://bakhmach-mr.gov.ua.

Зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Плану зонування території м. Бахмач подаються до: відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Бахмацької міської ради за адресою 16500, Чернігівська область, м. Бахмач, вул.Соборності, 42, чи  на електрону пошту 04061702@mail.gov.ua.

Відповідальна особа: Герасименко Іван Григорович.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, тобто з 21.01.2022 по 04.02.2022 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня з огляду на географічне розташування м. Бахмач.

Документи