До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

   У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. Тож на Чернігівщині діятимуть додаткові канали зв’язку на той випадок, якщо жителі області не зможуть додзвонитися на потрібні номери. Зателефонувати можна буде за такими телефонами.

1 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДом

    У рамках доступності тестування на ВІЛ кожен може пройти безкоштовне обстеження на ВІЛ та отримати консультацію фахівців на базі КНП "Бахмацький міський центр ПМСД" за адресою:м.Бахмач вул.Соборності, 32, кабінет 9.

На фронті загинув Олександр Давидок з Григорівки

   Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забрала ще одне життя… Захищаючи Україну, від загарбницьких рук російських окупантів 30 листопада 2022 року на Донеччині загинув стрілець стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, солдат, Олександр Давидок з Григорівки.

Щодня Україна захищає результати Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року

   1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України. Цього року ми святкуємо цю історичну подію в умовах повномасштабної відкритої війни РФ проти України, яка стала продовженням російської гібридної агресії з 2014 року.

З 1 грудня на Чернігівщині розпочинається заборона на лов раків

   Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2022 року по 30 червня 2023 року (включно) в області триватиме заборона на вилов річкових раків на період їх спарювання, винощування ікри та першої линьки.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 237 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 листопада

   Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 30 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 237 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 48711 вибухонебезпечних предметів.

 Молитва, свічки, квіти, колоски та калина: у Бахмачі вшанували жертв Голодоморів

    Цього року ми вшановуємо пам'ять невинно убієнних в умовах повномасштабної війни росії проти України. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – незабуті.