Доступна, безпечна та зручна вакцинація

           На даний час у світі існує велика кількість інфекційних захворювань спричинених вірусами та бактеріями. Інфекційні хвороби небезпечні своїми ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності, а деякі — навіть до смерті. Від багатьох інфекційних захворювань можна захиститися з допомогою щеплення. Така група інфекцій називаються вакцинокерованими. Вакцини стимулюють власну імунну систему організму до вироблення захисту людини від відповідної інфекційної хвороби. Результатом щеплення є формування специфічного післявакцинального імунітету (антитіл) у крові вакцинованого.

У День захисників і захисниць України Президент вручив державні нагороди та взяв участь у складанні присяги війковими ліцеїстами

   З нагоди Дня захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди українським військовослужбовцям, почесні найменування, відзнаки та бойові прапори військовим з'єднанням, а також узяв участь у складанні присяги ліцеїстами – вихованцями військових ліцеїв.

До Дня захисників і захисниць України

   У 2023 році Україна вперше відзначає День захисників і захисниць 1 жовтня. Це свято відзначається в Україні на державному рівні від 2014 року на вшанування мужності та героїзму захисників і захисниць незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Уклонімося пам’яті загиблих Героїв

   Молитвою, добрим словом згадайте Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

Бахмацька громада провела в останню путь померлого захисника Олександра Захарченка

   Попрощалися із воїном сьогодні, 29 вересня, на подвір’ї рідного будинку, заупокійна молитва за померлим відбулася у храмі Феодосія Архієпископа Чернігівського в с. Халимонове.

Основні тези із засідання 40-ої сесії

З хвилини мовчання на вшанування пам’яті усіх воїнів, які поклали власні життя, захищаючи у боротьбі із російськими окупантами право українців мирно та щасливо жити на своїй вільній землі, розпочала свою роботу сорокова сесія Бахмацької міської ради сьогодні, 27 вересня, на розгляд якої було внесено 33 питання.

Бокси з навчально-розвивальними матеріалами від ЮНІСЕФ

   Від ЮНІСЕФ у заклади дошкільної освіти та структурні підрозділи ЗЗСО громади надійшло 17 боксів з навчально-розвивальними матеріалами. До комплектів увійшли розвивальні ігри, розмальовки тощо, які розроблені для стимулювання розвитку різних навичок та здібностей у дошкільнят.

Інформаційна підтримка бізнесу та громадян у період воєнного стану - основні питання семінару

   На семінарі, ініційованому ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області», за участі фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області, говорили про інформаційну підтримку бізнесу та громадян у період воєнного стану. Першочергово зосередили увагу присутніх на питанні захисту прав споживачів. Зокрема, на особливостях здійснення державного ринкового нагляду та вимогах щодо оформлення маркування до товару та супровідних документів до них.