Чаус — нацгвардійцям: Хочу побажати, щоб через рік ми святкували День Національної гвардії після нашої переконливої перемоги

   Сьогодні в Україні відзначають День Національної гвардії. Напередодні свята чернігівських гвардійців та їхніх побратимів з Шостки, які брали участь в обороні Чернігова у 2022 року, привітали їхні командири, очільники області та міста.

Стартує конкурс від Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”

   Сьогодні, 24 березня, стартує конкурс від Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом “МХП – Громаді”.

Гуманітарна допомога для медичних закладів Бахмацької громади

   Бахмацька міська територіальна громада отримала гуманітарну допомогу. Це відбулось в рамках проєкту “Засоби стійкості для медичних установ” від благодійного фонду “Карітас України”, який входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі.

Створення кол-центру на базі Бахмацького центру первинної медико-санітарної допомоги

   Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH — у рамках співпраці з проєктом "Програма ЄС «Міцні регіони» — передбачає підтримку закладів охорони здоров’я у покращенні надання медичних послуг шляхом створення кол-центрів. Міська рада вже має позитивний досвід співпраці з GIZ, тому було вирішено взяти участь у відборі до цього проекту.

Про головне із засідання виконкому

21 березня під головуванням міського голови Павла Шимка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, на порядок денний якого було винесено 15 питань.

Опрацьовано перелік міських вулиць і провулків, які підлягають перейменуванню та будуть представлені на громадське обговорення

   На засіданні комісії з найменування та перейменування топонімічних об’єктів, розташованих на території Бахмацької міської територіальної громади, опрацювали перелік міських вулиць і провулків, які підлягають перейменуванню та будуть представлені на громадське обговорення, так як цей процес не може відбуватись без урахувань думки мешканців громади. Члени комісії дійшли згоди, що першочергово необхідно перейменувати топоніми, які пов’язані з державою-агресором, комуністичним тоталітарним режимом, імперськими та радянськими ідеологами.

Бахмацька міська лікарня отримала новий операційний стіл

   Нове обладнання в лікарні з’явилося завдяки участі в проєкті «Програма ЄС Міцні регіони - Спеціальної програми підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

За тиждень на Чернігівщині вилучено 74 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 20 березня

   Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 13 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та вилучили 74 такі предмети. Всього з початку воєнних дій вилучено 49353 вибухонебезпечні предмети.