23 травня - День Героїв

Сьогодні, 23 травня, День героїв. Це свято було  встановлене  вперше ще  у далекому 1941 році та приурочене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця, лідера українського визвольного руху. Згодом цього дня почали вшановувати українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН, УПА та героїв Небесної Сотні і сучасної російсько-української війни.

Про найважливіше із виїзної "кущової" наради

Сьогодні на виїзній «кущовій» нараді, що відбулася в Бахмацькій міській раді, яку провів голова районної військової адміністрації Григорій Ковтун, обговорено актуальні питання життєзабезпечення Бахмацької, Батуринської та Дмитрівської громад під час воєнного стану. Акцентовано увагу на наступних питаннях: проведення мобілізаційних заходів, якнайшвидше документування злочинів, скоєних рашистами на окупованих територіях, діяльності добровольчих загонів самооборони, термінової перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту, забезпечення медикаментами та паливом  закладів охорони здоров’я первинної і вторинної ланок, активізації посівної, завершення освітнього процесу в навчальних закладах, необхідності формування матеріального резерву, а саме: продуктів харчування в громадах тощо.

Вітання з Днем вишиванки!

   Вишиванка - це не просто прадавня частина одягу українців, це наша історія, що написана візерунками, це - символ єдності нашої нації!

Тривають ремонти на автошляхах Чернігівщини

   Служба автомобільних доріг у Чернігівській області щодня забезпечує відновлення автошляхів. Учора, 4 травня, у роботах було задіяно 88 робітників та 47 одиниць техніки підрядних організацій.

За добу на Чернігівщині виявлено 233 вибухонебезпечні предмети — інформація від ДСНС в області станом на ранок 5 травня

   Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 27 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 233 такі предмети. Всього з початку воєнних дій вилучено 19455 вибухонебезпечних предметів.

Президент: Зараз потрібно максимально витіснити російські війська з нашої території, але ми всі хочемо повернення України до міжнародно визнаних кордонів

   Сьогодні першочерговим завданням є максимальне витіснення російських військ із території України, але глобальною метою є відновлення територіальної цілісності нашої держави в міжнародно визнаних кордонах, бо цього прагнуть усі українці. Про таке сказав Президент України Володимир Зеленський під час участі в сесії Wall Street Journal CEO Council Summit.

Увага! Важливо!

   Верховна Рада України    Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: через те, що сьогодні окупанти мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, з їхнього боку можливе втручання в роботу мобільного зв’язку.