Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Новини

Дата: від до Скинути
23 Липня, 2021 р., 14:44
- йшлося на сьогоднішній зустрічі з молоддю Бахмацької громади. Привітав молодіжне зібрання та гостей міський голова Павло Шимко.
23 Липня, 2021 р., 08:44
      Одним із вагомих чинників, який забезпечує тимчасову зайнятість безробітних громадян, є громадські роботи. Організація та проведення громадських робіт - це одна з багатьох соціальних послуг, які пропонує Державна служба зайнятості. Традиційно до громадських робіт з упорядкування парків, скверів, меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників Вітчизни, утримання в належному стані цвинтарів та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ за направленням служби зайнятості залучаються безробітні. З початку року на Чернігівщині участь у таких роботах взяли 952 безробітних. Зокрема на Бахмаччині у першому півріччі поточного року працювало 106 осіб, що становить 101 відсоток до минулого періоду.
21 Липня, 2021 р., 16:44
     Комісія з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті міської ради працює для результативного вирішення в громаді проблем виховання та забезпечення всебічного розвитку дітей, врахування інтересів кожної дитини, яка зростає та виховуються в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.
21 Липня, 2021 р., 09:52
     Це все про дитячий табір відпочинку та оздоровлення “Мрія”, що в Курені. Увечері, 20 липня, в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія» стояв веселий гамір та сміх. У центрі, навколо головного майданчика закладу, розташувався численний загін схвильованих батьків та вихованців. Усі перебували в очікування свята – відкриття другої табірної зміни.
20 Липня, 2021 р., 16:56
     Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 затверджені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 стосовно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Одним із напрямів, на які будуть спрямовані бюджетні кошти, – це спеціальна бюджетна дотація за бджолосім’ї.
20 Липня, 2021 р., 16:48
      Протягом травня-червня клієнти ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», скоротили заборгованість за спожитий природний газ на 88,3 мільйони гривень. Станом на початок липня загальний борг побутових споживачів склав 294,2 мільйони гривень, бізнесу – 3,1 мільйона, ще 5 мільйонів накопичили бюджетні та релігійні організації.
20 Липня, 2021 р., 15:31
     У вівторок, 20 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, яке провів Павло Шимко. У ході засідання, участь у якому взяли члени виконкому і начальники окремих відділів міськради, розглянуто 26 питань з різних сфер життєдіяльності громади. Першочергово розглянули бюджетні питання.
16 Липня, 2021 р., 11:30
    Усі ми любимо приймати вітання на День народження, а чи замислювався ти над тим, що привітати можна не лише батьків, друзів, близьких, але й рідний Бахмач!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора