Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

ЦНСП інформує

05 Жовтня, 2021 р., 14:49
       У перший день жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі ще й День ветерана. Це день, який дозволяє висловити глибоку пошану до представників суспільства, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.
08 Вересня, 2021 р., 10:33
    Для дітей - це радість з присмаком суму за веселими літніми канікулами, а для батьків - клопіткий і затратний  час для того, щоб зібрати дітлашню до школи. Нажаль, не всі мають змогу повністю забезпечити потреби школяра. Тому КУ «Центр надання соціальних послуг»  з  метою забезпечення елементарних потреб дітей з сімей, які є отримувачами соціальних послуг,  оголосила акцію «До школи з радістю»,  під час якої, небайдужі громадяни надавали одяг, взуття, шкільне приладдя. Завдяки цьому десятки дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримали  необхідні речі для школи.
 
18 Серпня, 2021 р., 10:39
         Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих людей. Це викликає велику повагу і надію на те, що з часом буде подолане таке жахливе соціальне явище, як дитяча безпритульність і бездоглядність.
15 Серпня, 2021 р., 10:37
     Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Бахмацької міської ради веде напрямок роботи щодо створення прийомних сімей.
 
08 Липня, 2021 р., 10:41
Сімейні форми виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, не є новими для України. Є відомості про те , що в XI сторіччі київські князі брали під свою опіку людей, які  потребували  соціальної допомоги, зокрема дітей-сиріт. Пізніше Ярослав Мудрий уклав перший український збірник  законів «Руська правда» (1037р.), який  містив також  і правила стосовно опіки на державному рівні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора