Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Новини ССД

15 Грудня, 2021 р., 09:12
        Від жителя одного з населених пунктів Ніжинського району надійшла інформація про те, що  під виглядом працівників відділів Ніжинської районної державної адміністрації в його помешкання намагались проникнути зловмисники. І тільки завдяки юридичній обізнаності власника оселі, вдалося перешкодити вчиненню шахрайських дій.
04 Жовтня, 2021 р., 13:26
        Постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 року № 893 затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя; Порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуги патронату над дитиною; Типовий договір про патронат над дитиною; Примірний договір про умови запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною, що надаватиметься сім’єю патронатного вихователя.
 
26 Серпня, 2021 р., 09:09
     Шановні батьки, приділяйте, будь ласка, більше уваги своїм дітям! Залучайте їх до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля,  в тому числі у вечірній час.  Шановні батьки,  діти,  завжди пам`ятайте елементарні правила безпеки, а саме:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора