Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

   Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.

День безпечного інтернету

08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету(Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

Будьте уважні і обережні!

        Від жителя одного з населених пунктів Ніжинського району надійшла інформація про те, що  під виглядом працівників відділів Ніжинської районної державної адміністрації в його помешкання намагались проникнути зловмисники. І тільки завдяки юридичній обізнаності власника оселі, вдалося перешкодити вчиненню шахрайських дій.

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?

        Постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2021 року № 893 затверджено Порядок створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя; Порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуги патронату над дитиною; Типовий договір про патронат над дитиною; Примірний договір про умови запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною, що надаватиметься сім’єю патронатного вихователя.

Не наражайте себе та своїх дітей на небезпеку!

     Шановні батьки, приділяйте, будь ласка, більше уваги своїм дітям! Залучайте їх до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля,  в тому числі у вечірній час.  Шановні батьки,  діти,  завжди пам`ятайте елементарні правила безпеки, а саме: