Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Оголошення

30 Квітня, 2021 р., 10:43
      Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 29 квітня 2021 № 75 «Про проведення Про оголошення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради та Курінського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмацької міської ради», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Богдана Хмельницького, 11, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради.
30 Квітня, 2021 р., 10:34
      Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Бахмацької міської ради відповідно до наказу від 29 квітня 2021 № 75 «Про проведення Про оголошення конкурсу на посаду директора Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Бахмацької міської ради та Курінського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмацької міської ради», з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Курінського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмацької міської ради що знаходиться за адресою: Чернігівська область, с. Курінь, вул. Міщенка, 27-а, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Курінського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Бахмацької міської ради.
27 Квітня, 2021 р., 09:56
     Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок) оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Бахмацької міської територіальної громади  «Бахмач-Курінь».
08 Квітня, 2021 р., 14:11
Конкурси з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 із змінами та доповненнями (далі Порядку).
08 Квітня, 2021 р., 10:35
Соціально-трудові відносини (далі – СТВ) є ключовим елементом будь-якої економічної системи. Ситуація у цій сфері в Україні залишається нестабільною, що перешкоджає розвитку трудового потенціалу країни.
01 Квітня, 2021 р., 15:47
     Сектор культури і туризму Бахмацької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
19 Березня, 2021 р., 12:23
     Бахмацький міський голова Павло Шимко підписав розпорядження «Про скликання восьмої сесії міської ради восьмого скликання», згідно з яким пленарне засідання відбудеться 30 березня 2021 року о 10-00 годині у приміщенні великої актової зали (2-й поверх) за адресою: м. Бахмач, вул. Соборності, 42.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора