Вебінар "Податкове законодавство"

   Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»

Зверніть увагу!

Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифів на послугу з постачання теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

І Н Ф О Р М А Ц І Я конкурсної комісії Бахмацької міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності із визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок

І Н Ф О Р М А Ц І Я конкурсної комісії Бахмацької міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності із визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 07.09.2023

Благодійний ярмарок до Дня молоді

   Щиро запрошуємо вас відвідати благодійний ярмарок, присвячений Дню молоді! Захід відбудеться у суботу, 12 серпня о 16.00 на проспекті Дружби (м. Бахмач). Запевняємо вас, що ця подія не залишить вас байдужими, адже ми не тільки святкуємо, а й робимо все можливе задля нашої перемоги! Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу нашим захисникам, завдяки яким ми сьогодні маємо змогу проводити дані заходи. Маємо одну умову: ми наповнюємо вас позитивом та прекрасними емоціями, а від вас - допомога ЗСУ. Єднаймося, адже саме це робить нас сильнішими! Чекаємо!

До уваги жителів Бахмацької територіальної громади!

Бахмацька міська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території для проектування та будівництва зерносушильного комплексу на земельній ділянці з кадастровим номером 7420385500:07:000:0823, орієнтовною загальною площею 2,2500 га на території Курінського старостинського округу Бахмацької міської ради Ніжинського району Чернігівської області.»