Гуманітарна допомога - багатодітним родинам

   КУ "Центр надання соціальних послуг" Бахмацької міської ради з 26 травня розпочинає видачу продуктових наборів багатодітним родинам, які проживають у місті Бахмачі.

До уваги мешканців громади!

Відповідно до Указу Президента України №69/2022 від 24.02.2022 року оголошено та проводиться загальна мобілізація. У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших формувань на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, статті 65 Конституції України, додатку 1 Постанови КМУ «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних» від 07 грудня 2016 року №921 усім військовозобов'язаним, віком від 18 до 60 років, необхідно з'явитися до другого відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, за адресою: м. Бахмач, вулиця Шевченка, 38, для визначення призначення на воєнний час та уточнення облікових даних.

До уваги мешканців міста Бахмача!

З 16 травня поточного року тимчасово, на період воєнного стану, вносяться зміни у розклад руху по міському автобусному маршруту № 5

Зверніть увагу!

   КУ "Центр надання соціальних послуг" Бахмацької міської ради продовжує видачу продуктових наборів сім'ям, які мають дитину з інвалідністю.

Вищі військові навчальні заклади Міністрства оборони України запрошують на навчання

   Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, БЕЗКОШТОВНО!

Зверніть увагу!

   Ніжинська районна військова адміністрація доводить до відома мешканців району, що до п'ятниці включно Збройні сили України будуть проводити тренування, переважно в другій половині дня (з 15.00 год і орієнтовно до 17.30 год).

Важливо знати

   Повідомляємо, що у касах відділень Ощадбанку з 8 квітня можна зняти будь-яку суму готівки, як по банківських картках Ощадного банку, так і по іменних картках інших банків(з документами, які посвідчують особу).

До уваги жителів Чернігівщини, які втратили документи, що посвідчують особу

   Протягом воєнного стану ви можете скористатися послугою єДокумент у додатку Дія. Він містить всю необхідну інформацію для ідентифікації та може використовуватися для посвідчення особи.

Допомога для родин військовослужбовців

   Завтра, 5 квітня, з 10.00 у приміщенні колишньої друкарні (біля Танку) продовжуємо видавати гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування родинам військовослужбовців, які були призвані через 2 відділ Ніжинського РТЦК та СП (колишній Бахмацький військкомат) і зараз захищають нас на фронті. Родини, рідні яких воюють, але були призвані не у нашому місті, також можуть звернутися за допомогою.