Фото без описуДБАЄМО ПРО ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА

 

           Важливим стратегічним завданням місцевої влади є формування багатофункціонального міста, у якому має бути створене якісне середовище життєдіяльності населення на основі сталого розвитку Бахмаччини в нових соціально-економічних умовах. Пріоритетним напрямком для досягнення збалансованого розвитку міста є поліпшення умов проживання мешканців громади.

Бахмацький міський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет міської ради займають відповідальну позицію щодо забезпечення належного рівня функціонування та удосконалення соціальної, транспортної та інженерної інфраструктури.

У 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на умовах  співфінансування з міського бюджету у Бахмачі продовжують реалізовуватись ряд інфраструктурних проектів.

Підрядними організаціями, з якими Бахмацькою міською радою  укладено договори підряду про закупівлю робіт за державні кошти,  продовжуються виконуватись роботи з будівництва першої  черги кладовища по вул. Тиницькій, на завершальній стадії перебуває будівництво свердловини в північно-східній частині міста, що дасть можливість забезпечити належне водопостачання та стабільний тиск у водопровідних мережах. Завдяки реалізації проекту «Будівництво пішохідної зони та автомобільної дороги по вул. Дружби в м. Бахмач Чернігівської області» одна з центральних вулиць Бахмача нарешті отримає благоустроєний вигляд, що включає в себе мощену бруківкою пішохідну частину дороги з елементами квіткових клумб, лавочками для відпочинку та вуличними ліхтарями.