З  01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу

Президента України “Про звільнення  в запас військовослужбовців строкової служби,строки  проведення  чергових  призовів  та чергові  призови  громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову  громадян  України  на  строкову  військову  службу у  квітні – травні 2018 року.

Призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку.

Бахмацький районний військовий комісаріат запрошує на строкову військову службу юнаків віком від 20 до 27 років з можливістю подальшого працевлаштуванням у лавах Збройних Сил, Національної гвардії та Національної поліції України. За всіма працівниками, призваними на строкову військову службу, на весь період служби зберігається місце роботи, посада і середній заробіток. Строкова військова служба – конституційний обов’язок громадянина!

Конституція  України встановлює, що важливим і почесним обов’язком громадянина України є захист Батьківщини, її незалежності і територіальної цілісності. Загальний військовий обов’язок включає підготовку громадян до військової служби, призов на військову службу, проходження військової служби за призовом або добровільної чи альтернативної (не військової) служби.

Особі призваній на строкову військову службу передбачена виплата в розмірі мінімальної заробітної плати ,як на початку так і по закінченню строкової військової служби.

Передбачена кримінальна відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу. Покарання — обмеження волі на термін до трьох років. Під ухиленням у даному випадку мається на увазі неявка призовника без поважних причин за отриманою повісткою у військкомат для відправлення на військову службу; симуляція призовником хвороби, покалічення й інші аналогічні дії.

Особи ,які мають підстави на отримання відстрочки , забов”язані  надавати документальне підтвердження ,щодо законності отримання відстрочки від строкової військової служби.

 

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до районного військового комісаріату або за телефоном 2-17-78.