Фото без опису     У 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у нашому місті реалізуються ряд проектів: «Капітальний вибірковий ремонт дорожнього покриття по вул. Ю. Бутусова в м. Бахмачі Чернігівської області», «Будівництво свердловини в північно-східній частині м. Бахмач Чернігівської області», «Будівництво кладовища по вул. Тиницькій в м. Бахмач Чернігівської області (І черга)», «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Даньківський шлях в м. Бахмач Чернігівської області» та «Будівництво пішохідної зони та автомобільної дороги по вул. Дружби в м. Бахмач Чернігівської області» в частині робіт з асфальтного покриття.

     З метою оперативного та якісного освоєння коштів замовником робіт Бахмацькою міською радою із застосуванням системи публічних електронних закупівель  Prozorro проведено процедури закупівлі відкриті торги за предметами закупівлі згідно переліку об’єктів.

      За результатами проведення вище вказаних процедур закупівлі визначено підрядні організації, з якими Бахмацькою міською радою в особі міського голови Павла Шимка укладено договори підряду про закупівлю робіт за державні кошти.

     На даний час вже реалізовано проекти: «Капітальний вибірковий ремонт дорожнього покриття по вул. Ю. Бутусова в м. Бахмачі Чернігівської області» та «Будівництво пішохідної зони та автомобільної дороги по вул. Дружби в м. Бахмач Чернігівської області» в частині робіт з асфальтування вулиці.