Бахмацька міська рада

Чернігівська область, Бахмацький район

Свято останнього дзвоника

Дата: 24.05.2019 16:06
Кількість переглядів: 119

     Мелодійні переливи гучних дзвіночків сьогодні чути по-особливому – так ніжно вони можуть сповіщати тільки про початок літніх канікул!

     В усіх загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунали останні дзвоники. В урочистих заходах взяли участь Бахмацький міський голова П.М. Шимко, секретар міської ради І.В. Левченко та перший заступник міського голови А.А. Карпенко, які вручили грошові премії «Обдарованість» міста Бахмача 17 учням: 

  1. Олефіренку Владиславу Олександровичу – учню 9-А класу Бахмацької ЗОШ №1 дипломанту ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та української мови
  2. Худжадзе Імеду Імедовичу – учню 9-А класу Бахмацької ЗОШ №1 чотириразовому чемпіону України 2016-2019 років з греко-римської боротьби
  3. Арутюнян Валерії Леонідівні – учениці 9-А класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії
  4. Тчанніковій Людмилі Валеріївні – учениці 7-Б класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
  5. Сороці Анастасії Володимирівні – учениці 10 класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  англійської мови
  6. Шмаглію Даніїлу Олексійовичу – учню 9-А класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
  7. Білецькому Родіону Ігоровичу – учню 10 класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій
  8. Кравченку Захару Юрійовичу – учню 9-А класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
  9.  Соболєвій Лілії Олексіївні – учениці 9-А класу Бахмацької ЗОШ №1 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови
  10.  Передерій Анні Сергіївні – учениці 9-А класу Бахмацької ЗОШ №5 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні науки про Землю
  11.  Казимиру Арсенію Олександровичу – учню 9 –А класу Бахмацької ЗОШ №5 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні математика
  12.  Васильченко Карині Анатоліївні – учениці 9-Б класу Бахмацької ЗОШ №5 переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України у відділенні математики
  13.  Бурдюг Аліні Володимирівні – учениці 9-А класу Бахмацької ЗОШ №5 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство
  14.  Радченку Михайлу Андрійовичу – учню 8 класу Бахмацької ЗОШ №5 переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики
  15.  Васильєвій Анні В’ячеславівні – учениці 9 класу Бахмацької гімназії переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
  16.  Прощенко Анастасії Михайлівні – учениці 10 класу Бахмацької гімназії переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
  17.  Небеському Артему Сергійовичу – учню 5 класу Бахмацької гімназії переможцю ІV етапу Всеукраїнського конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора