На військову службу  за контрактом призиваються громадяни які перебувають на військовому обліку і призовники які не служили в Збройних Силах  та підлягають призову на строкову військову службу. Якщо призовник уклав контракт на проходження військової служби то йому зараховується строкова військова служба.

Грошове забезпечення по контракту по першому року служби складає від      10000 тис. гривень и вище. Військовослужбовці за контрактом можу проживати як на території військової частини так і поза її межами. У випадку коли військовослужбовець винаймає житло , то йому держава компенсує витрати на житло.

На військову службу за контрактом призиваються громадяни України які придатні до служби за станом здоров’я , мають повну загальну-середню освіту у віці від 18 до 57 років. Громадяни які виявили бажання проходити військову службу за контрактом мають право вибору за місцем проходження служби та родами військ( Сухопутні війська , Аеромобільні війська , Війська спеціального призначення , Війська протиповітряної оборони , Військово-морські сили та Морська піхота )  

Переваги при проходженні військової служби за контрактом:

1.Висока заробітна  плата

2. Безкоштовне обмундирування та форма одягу

3. Призовникам зараховується строкова військова служба

4. Нараховується пенсійний стаж та проводиться відрахування до пенсійного фонду

5. При вислузі 25 років має право на пенсійне забезпечення

6. Гарантована відпустка

7. Безкоштовне медичне обстеження та лікування у військових шпиталях МОУ

8. Можливість отримання вищої освіти

 

Більш детальну інформацію можна отримати у Бахмацькому районному  територіальному центр  комплектування та соціальної підтримки ( Колишній військкомат) за адресою : місто Бахмач , вул. Шевченка 38

Телефон : 2 – 17 -78