Повідомлення про намір здійснити зміну тарифів

на послуги з утримання будинків і споруд та прбудинкових територій,

які надаються КВП „ Комунальник”

 

На виконанання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 „ Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/ тарифів з обгрунтуваннями її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад ,” зі змінами до нього від 08.09.2017року за №234, КВП „Комунальник” інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

            На даний час діючий тариф, який був затверджений рішенням міської ради

від 26 серпня 2016 року № 149, не  відшкодовує собівартість послуг.

 Причиною збиткової діяльності є економічні чинники, які не залежать від підприємства. Зокрема, підвищилася мінімальна заробітна плата у 2,7 рази (з 1378 грн.- становила на 01.01.2016рік до 3723грн.- на сьогодні), зросла вартість електроенергії у 2,1рази (з 0,66 грн. станом на 01.01.2016р. до 1,40грн. на даний час). В рази подорожчали матеріали, необхідні для проведення технічного обслуговування та ремонтних робіт.

            У зв’язку з вищезазначеними обгрунтованими обставинами сьогодні виникає нагальна необхідність у перегляді діючих тарифів для приведення їх до економічно  обгрунтованих витрат підприємства.

            Розрахунок тарифів виконано відповідно до „Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №869 зі змінами та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України „Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій” від 25.12.2013р. №603.

            Перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватимуться в кожному конкретному будинку, та їх вартість наведено в таблиці „Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.

З періодичністю та строками надання послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій можна ознайомитися на інформаційному стенді в приміщенні гуртожитку (кімната для обслуговування споживачів послуг) та офіційному сайті міської ради м.Бахмач.    

            Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі  протягом 7 календарних днів з дня опублікування повідомлення  за адресою: м.Бахмач, вул.Південа, 48, тел.21374.                   

                                                                                                                                                                               Адміністрація КВП „Комунальник”

Таблиця тарифів...