Фото без опису

    11 грудня 2020 року депутати Бахмацької міської ради  8 скликання зібралися на другу сесію, де розглядалися важливі питання життєдіяльності громади. Зокрема, прийнято такі важливі програми, як «Програма індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2021 рік на території Бахмацької міської територіальної громади» (в якій передбачено відшкодування 200 тис. грн.. індивідуальним забудовникам), «Програма фінансової підтримки комунальних підприємств Бахмацької міської ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2021 рік», «Програма фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2021 рік», «Програма відзначення Почесними грамотами та Подяками Бахмацької міської ради у 2021 рік».

   Депутати активно обговорювали проект рішення «Про встановлення податкової пільги для платників єдиного податку – фізичних осіб-підприємців ІІ групи спрощеної системи оподаткування у 2021 році». Прийнято рішення про встановлення пільги – з 20% обов’язкових до 11%. Адже це вкрай важливо у теперішніх умовах підтримати підприємців.

  Також надано пільгу з орендної плати за оренду майна комунальної власності (автобуса) фізичній особі-підприємцю Кадинському В.В., який здійснює  перевезення пасажирів за маршрутом №9 ЦРЛ- МКЗ. Це фактично соціально значущий маршрут, адже здійснює підвіз медичних працівників.

  Рішенням 2 сесії розпочато реорганізацію сільських рад, що увійшли до складу міської громади шляхом їх приєднання до Бахмацької міської ради. А також прийнято ряд рішень, що впорядковують земельні відносини.