Фото без опису     Серед населення Бахмацької громади спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу. Станом на 19 березня поточного року в КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 125 хворих. На стаціонарному лікуванні у міській лікарні з підтвердженим діагнозом перебуває 36 хворих.

     Зважаючи на загострення ситуації, вчора, 18 березня, перші щеплення від коронавірусу провели і в Бахмацькій громаді. У приміщенні КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» щеплення медичним працівникам проводила мобільна бригада з Ніжина. Перед процедурою щеплення пацієнти пройшли медогляд.

     Нині держава намагається захистити людей, і громадяни можуть підтримати її в цьому. На жаль, у інформаційному просторі дуже багато непорозумінь з приводу вакцинації, тож органи влади мають першими зреагувати і показати, що самосвідомість починається з кожного. Тож разом із медиками, серед яких і директор КНП «Бахмацька міська лікарня» Сергій Чалий, також вакцинувалися залишковою вакциною і два працівники міської ради, в тому числі і Бахмацький міський голова Павло Шимко.

     Загалом, 18 березня вакцинацію проведено 40 особам. І це лише початок першого етапу щеплення, яке першочергово отримують медичні працівники та громадяни, які перебувають у закритих стаціонарних закладах.