Фото без опису      Щорічно в Україні, у третю неділю березня, відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Саме з цієї нагоди, напередодні, 18 березня, в Бахмацькому міському Будинку культури вшановували працю представників комунальних служб та закладів побутового обслуговування населення. Захід проходив з дотриманням карантинних обмежень.

      З привітальним словом до всіх присутніх звернувся міський голова Павло Шимко, який подякував усім за щоденну сумлінну працю та зазначив важливість роботи кожного.

      - Зичу, щоб ваші надії та мрії збувалися, ваші старання знаходили схвальний відгук у громадян, щоб люди цінували і поважали вашу нелегку працю, віддячували за неї добрими словами, щоб заробітна плата була гідною, а умови праці належними. Бажаю, шановні, злагоди на роботі і вдома, і, звісно, міцного здоров’я.

      За сумлінну працю, відповідальність та з нагоди професійного свята Почесними грамотами міської ради  відзначені працівники комунальних підприємств:

      - “Бахмач - водсервіс”, а саме: Сергій Бондар, Василь Власенко, Наталія Неволько, Вікторія Клюшник;

      - “Комунальник”, а саме: Тетяна Солодько, Олександр Мазепа, Микола Федорук, Олег Заковінько;

      - “Бахмацька ЖЕК”, а саме: Наталія Сидоренко, Валерій Близнюк;

      - Бахмацька дільниця КП “Прилуцьке МБТІ”, а саме: Олександр Дерека, Тетяна Сергієнко.

       Серед нагороджених – Олександр Гришко, подяка Президента Асоціації «Укрводоканалекологія»; Оксана Маковська, Почесна грамота Чернігівської обласної ради; Наталія Руденко, Почесна грамота Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації.

       Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт, подарований працівниками міського Будинку культури.