Сьогодні, 23 березня,  відбулося засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Павла Шимка.  На початку засідання міський голова зазначив, що рівень захворюваності на  Covid-19 зростає, тож наголосив на необхідності дотримання карантинних обмежень та важливості вакцинації.

         У ході засідання розглянуто рекордну кількість питань - 45, що стосувалися  різних сфер життєдіяльності громади.

     З метою організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, створено та затверджено склад міждисциплінарної команди, що має сприяти налагодженню соціальної роботи із вразливими сім’ями. Вирішено провести щорічну Всеукраїнську акцію з благоустрою “За чисте довкілля”, яка триватиме з 1 квітня по 1 травня та День благоустрою на території населених пунктів громади.

     Звичайно, основне завдання – це наближення послуг до громадян,  а це і  соціальні послуги (прийом документів на оформлення пільг, субсидій, допомог), і реєстраційні дії (реєстрація місця проживання, актів цивільного стану, бізнесу, нерухомості, землі), і пенсійні послуги, власні послуги (земплевпорядні, містобудівні та інші), про що і акцентував Павло Шимко.     

     Тож у найближчій перспективі — капітальний  ремонт приміщення для ЦНАПу, до речі, яке має обов’язково  відповідати певним вимогам, кошторисний розрахунок вартості цього об'єкту будівництва і було затверджено членами виконкому.

     Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет, визначення кола осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, вчинені на території громади; затвердження посадових інструкцій старост; встановлення дорожніх знаків щодо обмеження руху великовагових вантажних автомобілів у селах: Курінь, Веселе, Біловежі Перші; надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна тощо.

     У блоці питань соціального захисту підтримано рішення про надання матеріальної допомоги особам, призваним на військову службу за контрактом; надання матеріальної допомоги на поховання; надання дозволу на безкоштовний відпуск дров  пільговій категорії населення тощо.

     З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради.