Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Перелік адміністративних послуг соціального характеру,

Дата: 06.05.2021 11:12
Кількість переглядів: 165

які надаються в управлінні соціального захисту населення Ніжинської районної державної адміністрації:

 1. Призначення пільги на придбання твердого палива, у тому числі рідкого, скрапленого газу для побутових потреб.

 2. Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.

 3. Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.

 4. Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.

 5. Призначення одноразової грошової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.

 6. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

 7. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

 8. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю 1 та 2 групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.

 9. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

 10. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.

 11. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

 12. Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.

 13. Видача направлення на проходження обласної медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю та законних представників дітей з інвалідністю автомобілем.

 14. Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

 15. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.

 16. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, нам яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

 17. Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 18. Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 19. Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт.

 20. Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

 21. Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1, або 2, або 3; потерпілим від Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій 1, або 2, або 3; потерпілим від радіаційного опромінення, віднесеним до категорій 1 або 2.

 22. Призначення компенсацій та допомоги дітям, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та їхнім батькам.

 23. Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій).

 24. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 25. Надання субсидій для відшкрдування витрат на оплату житлово –комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

 26. Призначення одноразової винагороди жінкам , яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня»

 27. Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

 28. Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів , не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме;

 29. Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування

 30. Призначення державної допомоги при народжені дитини

 31. Призначення одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 32. Призначення державної допомоги при усиновлені дитини

 33. Призначення державної допомоги на дітей , над якими встановлено опіку чи піклування

 34. Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям

 35. Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків , батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність

 36. Призначення державної допомоги на дітей , які виховуються у багатодітних сім’ях

 37. Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства або дітям з інвалідністю

 38. Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю

 39. Призначення державної соціальної допомоги особам , які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю

 40. Призначення державної соціальної допомоги на догляд

 41. Призначення компенсації за догляд фізичній особі , яка надає соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі

 42. Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку , але не набула права на пенсійну виплату

 43. Призначення грошової допомоги особі , яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею

 44. Видача посвідчень особам з інвалідністю та особам з інвалідністю з дитинства

 45. Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання , в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

 46. Надання одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

 47. Надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з строкової служби

 48. Надання допомоги на поховання

 49. Надання допомоги на утримання дитини в патронатній сім’ї та оплата послуг патронатного вихователя

 50. Надання допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»

 51. Відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”

 52. Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі ( смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройних конфліктів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора