Фото без опису     Якщо у вас краса біля будинку, на прилеглій території, якщо ви прихильник ландшафтного дизайну і з творчістю підходите навіть до облаштування клумб, то, як говорять, — ми йдемо до вас. Іншими словами: поспішаємо повідомити усіх мешканців Бахмацької міської територіальної громади, – а у нашій громаді справжніх господарів немало, – що розпочинаємо акцію “Заквітчаймо Бахмаччину разом!” Тож, шановні, запрошуємо позмагатися у номінації на кращий квітник.

     Умови конкурсу наступні: висадіть зелені насадження біля багатоповерхового будинку або ж біля приватної садиби на своїй вулиці, провулку, а підприємці — біля магазину, закладу громадського харчування тощо так, щоб ваш квітник милував око мешканців громади та гостей, та надішліть нам його фото (у коментарях під дописом на нашій сторінці в Фейсбуці https://www.facebook.com).

     Передбачається визначення переможців, які гарантовано отримають тематичні подарунки за найкращі квітники на території Бахмацької міської територіальної громади.

     Акція з квітниково-декоративного оформлення зелених зон на території нашої громади може тривати постійно, а от конкурс має часові обмеження: з 8 до 31 травня.

     Тож не залишайтесь осторонь, зробіть гарну справу для себе і громади!