Фото без описуЄ професії - складові основи добробуту будь-якої громади, цілої країни, її фундамент, і банківський працівник - одна з них. Складно сказати, що творилося б в сучасному світі, якби не було майстрів грошових відносин.

Тож щирі вітання в день професійного свята на адресу працівників банківських установ Бахмаччини лунали від керівництва міської ради. У ході спілкування з колективами посадовці зазначали, що робота в банківській сфері надзвичайно відповідальна, адже пов’язана не лише з фінансами, а й з довірою людей. Саме довіра є ключовою в роботі кожного банку. Будувати стабільні, довгострокові та взаємовигідні стосунки з клієнтами можуть лише висококваліфіковані банківські спеціалісти – економісти, фінансисти, менеджери, адміністратори, касири.

Звісно, робочі будні у банківській сфері сьогодні не є простими, але від щоденної ефективної праці кожного працівника цієї галузі залежить економічна стабільність та добробут громадян.

За сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня банківського працівника України почесними відзнаками Бахмацької міської ради нагороджені:

- Оксана Ковальова, старший контролер-касир ТВБВ №10024/0250 філії Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк»;

- Оксана Беззуб, старший контролер-касир ТВБВ №10024/0250 філії Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк»;

- Ганна Варчак, заступник керуючого ТВБВ №10024/0250 філії Чернігівського обласного управління АТ «Ощадбанк»;

- Алла Гриценко, спеціаліст з обслуговування клієнтів відділення «Чернігівське №4» АТ КБ «ПриватБанк»;

- Юлія Перетятько, касир-операціоніст відділення «Чернігівське №4» АТ КБ «ПриватБанк»;

- Наталія Матвієнко, старший касир Бахмацького відділення АТ «Райффайзен банк Аваль».

Тож бажаємо всім працівникам банківської сфери подальшого професійного зростання, надійних партнерів, натхнення та добробуту. Нехай всі обрані вектори розвитку та амбіційні плани будуть успішними! Хай на ваших особистих рахунках буде любов та добро, а кредит довіри ніколи не вичерпується!