Фото без опису     Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації інформує, що 24 серпня 2021 року у місті Києві вперше відбудеться фестиваль «Пульс Гідності».

     Фестиваль об’єднає в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостям столиці успішні здобутки захисників і захисниць України, а також залучить відомих гостей, громадських активістів, музикантів, спортсменів, лідерів ветеранського розвитку, мешканців і гостей Києва.

     Одна із ключових локацій заходу – ярмарок ветеранського підприємництва «Сворено Захисниками». Для Міністерства, партнерських громадських об’єднань важливо, щоб кожна область мала можливість гідно представити на заході продукцію і послуги захисників, підтримати їх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на головному святі країни.

     Анкета учасника ярмарку за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/18Uj2dmYKLTTsmHQBVSDaU354pqdEG97xRi_-ZW8s8Gg/edit?ts=60fe8000