Фото без опису     На виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів  від 06.08.2021 року № 532 «Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2021 році за допомогою авіації», Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин у Чернігівській області на 2021 рік, з 27 вересня 2021 року розпочнеться проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

     Вакцинація проводитиметься повітряним розподілом принад з вакциною за допомогою літаків АН-2. Розкидання  вакцини буде проводитись в лісових та сільськогосподарських  угіддях по всій території області. Тривалість проведення пероральної імунізації залежатиме від погодних умов

     Бахмацьке управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області доводить до відома громадян, що при виявленні ними поживних принад не слід брати їх у руки. Якщо ж принади випадково взяли до рук, то руки слід  ретельно вимити господарчим милом, а при наявності ран чи подряпин - обов’язково звернутися до лікаря.

Фото без опису

Антоніна ШУМАК, начальник Бахмацького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області