Фото без опису

 

   До уваги мешканців громади !

   Відновлюються роботи з розробки Стратегії розвитку нашої громади. Запрошуємо всіх активних мешканців громади взяти участь у розробці Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки Стратегія – це план розвитку нашої громади на 2024–2027 роки, з поетапним визначенням що, коли, де, з залученням яких ресурсів, в якому обсязі ми робитимемо, аби забезпечити її сталий розвиток, зрештою – добробут кожного мешканця. У центрі уваги обговорення – системні проблеми нашої територіальної спільноти, способи їх подолання, пріоритетні напрями розвитку та завдання громади.

   Нас цікавлять ключові моменти, які дозволять Бахмацькій громаді стати успішною. Обговорення колективне, кожен має право висловити свої пропозиції, коментарі. Для цього запрошуємо Вас зголошуватися:

- до участі в засіданнях робочої групи з розробки Стратегії;

- обговорення в доступний та зручний спосіб (через офіційну сторінку міської ради у мережі facebook, електронною поштою на адресу: mrbakhmach@ukr.net подача письмових пропозицій до Бахмацької міської ради).

   Надані пропозиції узагальнюватимуться міською радою та обговорюватимуться під час засідань робочої групи з розробки Стратегії. Форми оприлюднення інформації – будь - які доступні: тексти, фотографії, картинки, відео, аудіо…. Головне – визначити якою ми хочемо бачити Бахмацьку громаду у результаті реалізації майбутньої Стратегії.

   Аби майбутнє стало реальністю в діалозі всіх зацікавлених сторін визначатимуться напрями та завдання, за якими першочергово докладатимуться зусилля, їх послідовність, концентруватимуться ресурси. Якщо Ви бажаєте брати участь у розробці майбутньої Стратегії розвитку громади,  заповніть форму за посиланням (нижче). До речі, опитування анонімне.

   Перше засідання робочої групи відбудеться 04 травня 2023 року в приміщенні міської ради ( адреса: вул. Соборності, 42, міська рада , ІІІ поверх). Початок : о 10 годині. Бажаючі взяти участь дистанційно мають зазначити свою електронну пошту під час попередньої реєстрації (за допомогою вказаної вище google – анкети). За відповідною адресою буде надіслано посилання для підключення.

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Бахмацької громади. Спільними зусиллями ми зможемо зробити її кращою!

[ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ БАХМАЦЬКОЇ ГРОМАДИ]

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ