Фото без описуШкола у Григорівці — один з наймасштабніших проєктів президентської програми «Велике будівництво» на Чернігівщині. Загальна кошторисна вартість об’єкту — майже 69 мільйонів гривень. Заклад почали будувати ще у 2009 році. Проте через брак коштів будівельні роботи періодично зупинялись. Із 2019 року вони відновлені. Уже зведені стіни та перегородки, кроквяна покрівля, укладені перемички та плити перекриття, змонтовані віконні блоки, утеплені фасади, влаштовані внутрішні системи каналізації й водопостачання, частково — електромонтаж та опалення.

З ходом реалізації проєкту ознайомився сьогодні перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Костянтин Мегем.

— Необхідно максимально прискорюватись з будівельними роботами, а їх, до речі, залишилось немало, адже цей об’єкт є соціально важливим для громади. До слова, поряд діти навчаються в будівлі колишньої церковно-приходської школи, побудованої ще в 1905 році. Об’єкт планується здати в експлуатацію до кінця року, — прокоментував перший заступник голови ОДА.

У робочій поїздці посадовця супроводжували голова Ніжинської райдержадміністрації Григорій Ковтун, очільник Бахмацької громади Павло Шимко.

Під час робочої поїздки Костянтин Мегем оглянув потенційний об’єкт «Великого будівництва» — Бахмацький фізкультурно-оздоровчий комплекс. Його спорудження розпочалася ще у 1988 році і тривало не один десяток років. Деякий час комплекс експлуатувався. Проте й досі не приведений у відповідність до технічних та будівельних норм.

— Зараз у громаді, окрім шкільних спортзалів, ніде займатися спортом протягом усього року. Відновлення функціонування ФОКу дало б можливість тренуватися і дорослим. Наразі об’єкт є претендентом на участь у програмі Президента «Велике будівництво». Виготовлена проєктно-кошторисна документація проходить експертизу, — зазначив Костянтин Мегем під час брифінгу для ЗМІ.

Так, якщо створити належні умови, тут зможуть займатися спортом орієнтовно 160 дітей та 450 дорослих.

За матеріалами вебсайту

Чернігівської облдержадміністрації