Сьогодні відбулася зустріч членів виконавчого комітету Бахмацької міської ради з представниками Центру «Доброчин» - Олександром Підгорним та Наталією Дрозд. Ця зустріч була ініційована Бахмацькою міською радою, так як ми зацікавлені долучитися до кампанії «Race to Zero» («Гонки до нуля»), мета якої забезпечити здорове майбутнє для переходу до нульових викидів вуглецю.

      Ця кампанія закликає підприємства, міста, регіони та інвесторів у всьому світі взяти на себе зобов’язання досягти нульових викидів. Загалом до кампанії приєдналися 733 міста, 31 регіон, 3067 підприємств, 173 інвестори та 622 вищі навчальні заклади, а також 120 країн. Кампанія «Race to Zero» («Гонки до нуля») має й низку інших ініціатив в сфері підтримки інновацій в енергетиці та прискорення переходу до відновлюваних джерел енергії.

   До цього проекту, який реалізується за підтримки посольства Великої Британії в Україні, активно долучаються міста та громади. Пілотною в Україні на цьому шляху стала Менська громада.

Тож досвідом в цьому напрямку поділився секретар Менської міської ради Юрій Стальниченко. За його словами цей проєкт покликаний допомогти з вирішенням екологічних проблем шляхом забезпечення активної участі місцевого населення.

   - Розпочали ми з того, що першочергово, спільно з партнерами провели аналіз стану екологічної ситуації в громаді, вивчили погляди жителів на визначені екологічні проблеми та шляхи їх вирішення. Результатом обговорень результатів дослідження було внесення змін до Стратегії ОТГ в частині охорони довкілля. Вже є певні напрацювання. І саме Центр «Доброчин» супроводжує Менську громаду в її діяльності на виконання Стратегії в частині охорони довкілля, - зазначив Юрій Стальниченко.

   У ході спілкування також звучало, що співпраця з містами-партнерами важлива, адже це можливість у майбутньому залучати іноземні інвестиції. Та все по черзі. Спершу необхідно здійснити певні організаційні моменти, а саме: заяву про наміри приєднатися до цієї ініціативи мають підтримати депутати міськради, а вже потім будемо рухатися далі.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису