Фото без опису        Організатором конкурсу є виконавчий комітет Бахмацької міської ради (16500 Чернігівська обл. Ніжинський район м. Бахмач, вул. Соборності, 42)

       Конкурс проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Бахмацької міської ради "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Бахмацької міської територіальної громади" від 16 червня 2022 року №104, у порядку затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів".

        Розкриття конкурсних пропозицій  відбудеться  25 липня 2022 року о 10-00 год. в приміщенні Бахмацької міської ради за адресою: 16500 Чернігівська область Ніжинський район м. Бахмач, вул. Соборності, 42, 1-й поверх, кабінет заступника Бахмацького міського голови з питань житлово-комунального господарства Варчака  Анатолія Григоровича.

       За інформацією щодо умов надання послуг з вивезення побутових відходів звертатися до начальника відділу житлово-комунального господарства та організації благоустрою виконкому Бахмацької міської ради Герасименка Івана Григоровича, тел. 2-55-21

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність в учасника достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів (твердих великогабаритних, ремонтних, рідких побутових відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах та організаціях  розміщених на території міста.

2. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.

3. Підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів.

4. Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд водіїв у належним чином обладнаному медичному пункті

5. Можливість забезпечити зберігання  та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для перевезення побутових відходів на підставі та у порядку, встановленому законодавством.

6. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.

7. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів.

8. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.

9. Наявність у працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців).

10. Способи поводження з побутовими відходами, яким надається перевага ,  у  порядку  спадання:  повторне   використання;  використання   як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; захоронення побутових відходів.

     Територія надання послуг:

-територія міста Бахмач, загальна площа  - 18,9 км2;

-територія села Бахмач, с.Острів, с.Пашків, с.Кошмалів, загальна площа - 8871 га;

-територія села Халимонове, с.Глибоке, с.Калинівка, с.Мовчанів, с.Петрівське , загальна площа – 6913 га;

-територія села Курінь, с.Шумейків, с.Ополонське, с.Українське, загальна площа – 2845 га;

- територія села Тиниця, с.Кирпичине, загальна площа - 6738 га;

- територія села Стрільники, загальна площа – 3344 га;

-територія села Фастовці, с.Безпечне, с.Грушівка, с.Перше Травня, с.Петровського, с.Шевчека,  загальна площа – 7787 га;

-територія села Піски, с.Варварівка, с.Запорізьке, с.Кулішове, с.Олексіївка, с.Осинівка, загальна площа – 4141 га;

-територія села Григорівка, с.Веселе, загальна площа – 5930 га;

-територія села Біловежі Перші, с.Біловежі Другі, с.Вишнівське, с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Кальчинівка, загальна площа – 9566 га;

- територія села Красилівка, с.Перемога, станція Черемушки, загальна площа – 4246 га.

     Об'єктами утворення побутових відходів за джерелами їх утворення є :

1. м. Бахмач :

- перший комплекс житлового фонду комунальної власності Бахмацької міської ради: двох-, трьох- і п'яти поверхової забудови – 29 житлових будинків, загальною площею - 67982,0 кв.м. і 1 гуртожиток, загальною площею -2053,5 кв.м.

- одноквартирні житлові будинки приватного сектору, які розташовані на всій території міста Бахмача;

- 16 багатоповерхових будинків ОСББ;

- 4 багатоповерхові будинки житлово-будівельних кооперативів;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на всій території міста Бахмача.

- другий комплекс житлового фонду комунальної власності Бахмацької міської ради: одно_, двох-, і п'ятиповерхової забудови – 101 житловий будинок, загальною площею – 57 546,12 кв.м.

- кількість вулиць міста -153; пров. – 81; площ – 2;

- протяжність міських доріг 124,345  км,

- відстань від межі міста до полігону ТПВ – 13  км.

2. с. Бахмач, с.Острів, с.Пашків, с.Кошмалів:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на всій території;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Бахмач.

- відстань від межі с.Бахмач до полігону ТПВ – 8  км

3. с. Халимонове, с.Глибоке, с.Калинівка, с.Мовчанів, с.Петрівське:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності  які розташовані на всій території;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Халимонове.

-  відстань від межі с.Халимонове до полігону ТПВ – 19  км

4. с. Курінь, с.Шумейків, с.Ополонське, с.Українське:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на всій території;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Курінь.

- відстань від межі с.Курінь до полігону ТПВ – 6  км

5. с. Тиниця, с.Кирпичине:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на всій території;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Тиниця

- відстань від межі с. Тиниця до полігону ТПВ – 25  км.

6. с. Стрільники:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на території с.Стрільники;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Стрільники.

- відстань від межі с.Стрільники до полігону ТПВ – 27  км.

7. с.Фастовці, с.Безпечне, с.Грушівка, с.Перше Травня, с.Петровського, с.Шевчека:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на території с.Фастовці;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Фастовці.

- відстань від межі с.Фастівці до полігону ТПВ – 33  км.

8. с.Піски, с.Варварівка, с.Запорізьке, с.Кулішове, с.Олексіївка, с.Осинівка:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на території с.Піски;

- відстань від межі с.Піски до полігону ТПВ – 4  км

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Піски.

9. с. Григорівка, с.Веселе:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на території с.Григорівка, с Веселе;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Григорівка, с.Веселе.

- відстань від межі с.Григорівка до полігону ТПВ – 36  км

10. с.Біловежі Перші, с.Біловежі Другі, с.Вишнівське, с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Кальчинівка:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на території с.Біловежі Перші, с.Біловежі Другі, с.Вишнівське, с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Кальчинівка;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с.Біловежі Перші, с.Біловежі Другі, с.Вишнівське, с.Зарукавне, с.Зеленівка, с.Кальчинівка.

- відстань від межі с,Біловежі Перші до полігону ТПВ – 46  км

11. с. Красилівка, с.Перемога, станція Черемушки:

- житлові будинки приватного сектору, та будинки комунальної власності,  які розташовані на території с. Красилівка, с.Перемога, станція Черемушки;

- підприємства, установи та організації, суб'єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території с. Красилівка, с.Перемога, станція Черемушки.

- відстань від межі с. Красилівка до полігону ТПВ – 9  км.

        Спеціально відведеним місцем видалення відходів, є полігон твердих побутових відходів, загальною площею – 6,2595 га, розташований на території Бахмацької міської територіальної громади, Чернігівської області поруч з автомобільною дорогою Бахмач-Піски на відстані близько 13 км від міста Бахмач в західній частині.

       Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою на адресу конкурсній комісії виконавчого комітету Бахмацької міської ради: 16500 м. Бахмач, вул. Соборності, 42 у запечатаному конверті на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, номери контактних телефонів, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

        Пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

        Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій встановлюється до 09 -00 год. 05 липня 2021 року.

                                  Конкурсна комісія виконкому Бахмацької міської ради