Фото без описуМи зіткнулися з пеклом війни, про яке абсолютна більшість із нас знала лише з книг та фільмів. Війна виснажує нас фізично та психологічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно.

    У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Розуміючи важливість даного питання на базі Ніжинського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області було організовано зустріч з психологом Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Бахмацької міської ради – Макаренко Інною Анатолієвною.

   Щоб допомогти пережити ці страшні дні та віднайти втрачені опори пані Інною було проведено бесіду на тему :«Саморегуляція в умовах воєнного стану» та здійснено індивідуальні консультації з кожним клієнтом пробації. Мета даної зустрічі полягала у наданні психологічної підтримки клієнтам пробації та формування у них розуміння саморегуляції, навичок управління власним емоційним станом і самодопомоги під час війни. Кожному слухачеві було наголошено, що навіть найпростіші речі можуть зберегти психіку в критичні часи, потрібно далі жити, приймати рішення, працювати й врешті решт перемагати.

Анна ГОРБАЧ, начальник Ніжинського районного сектору №3

філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області

підполковник внутрішньої служби