Фото без описуСьогодні, 29 вересня, видався плідний день, відбулися засідання виконавчого комітету та чергової сесії Бахмацької міської ради. Головував на заходах міський голова Павло Шимко.

    На початку заходів присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять нашого земляка, жителя с. Курінь, – Івана Желєзного, який загинув днями в районі Бахмуту Донецької області під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини внаслідок ворожого артобстрілу, поховання якого відбудеться сьогодні, та всіх воїнів, полеглих у російсько-українській війні, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії росії проти України, а також пам'ять жертв масових убивств у Бабиному Яру.

    Потім у ході засідання виконкому було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.  Ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери, майнових питань.

    Розглянуто заяви громадян про надання дозволу на видалення зелених насаджень у межах м. Бахмач, які становлять загрозу не тільки для навколишніх споруд, а й для життя людей, та прийнято відповідні рішення.

    Затверджено акти приймання-передачі та безоплатно передано для КНП «Бахмацька лікарня – хоспіс» та КУ «Центр надання соціальних послуг» засоби гігієни, що надійшли до громади в рамках проєкту «Спеціальна програма підтримки України», який фінансується ЄС та впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва.

    У зв’язку зі щорічним обов’язковим переглядом тарифів члени виконкому більшістю голосів підтримали рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії АТ «Облтеплокомуненерго» для потреб населення, бюджетних та релігійних установ, інших споживачів. Варто зауважити: оскільки в країні триває воєнний стан, тарифи на тепло для населення залишаються на тому ж рівні. Водночас для бюджетних установ тариф суттєво зменшився, що дасть можливість зекономлені кошти спрямувати на інші, не менш важливі потреби.

   Міський голова акцентував увагу на тому, що цьогорічний опалювальний сезон вимагає максимальної консолідації сил та ресурсів, тож важливі питання забезпечення сталого проходження опалювального періоду в громаді будуть детально розглянуті на черговому засіданні виконкому.

   Щодо сесії, то більшість питань порядку денного стосувалися вирішення земельних питань. Це затвердження технічної документації із землеустрою, затвердження проєктів щодо відведення земельних ділянок, надання або вилучення земельних ділянок із користування, надання в оренду або для ведення особистого селянського господарства тощо. Зі всіх цих питань одноголосно (в основному) прийнято відповідні рішення.