Фото без опису  Зусиллями команди ініціативних волонтерів з команди «Волонтери.Північ» 100 сонячних електростанцій від американської корпорації "Sunpower” та Європейської компанії "BayWa r.e. AG" надійшли в якості безкоштовної гуманітарної допомоги для України, більшість з яких надійшла до Чернігова і області, зокрема, по одній отримала кожна з громад Чернігівської області.

    Один повний комплект автономної мініелектростанції потужністю 800 W днями отримала Бахмацька громада. Передали електростанцію Артем Дєдков, представник Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, і Олександр Петренко з команди "Волонтери.Північ". Свої дії вони повністю координують з Чернігівською обласною військовою адміністрацією. Директор з дистрибуції компанії "MBI DEVELOPMENT" офіційного дистриб'ютора "Sun Power", сам чернігівець та активний діяч вищеназваної команди, - Микола Гой.

   Сонячні панелі не бояться снігу та дощу; починають заряджатися з першими променями сонця. Потужності вистачить, щоб підключити комп’ютерну техніку, станцію Starlink, організувати освітлення (наприклад, укриття), зарядити мобільні, словом – щоб не втратити зв’язку зі світом.

    Тож від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу, колективу Бахмацької міської ради щиро дякуємо всім іноземним партнерам, хто в такі важкі часи допомагає українському народу, тим самим наближає нашу Перемогу!