Фото без описуВ умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Тож сьогодні працівники міської ради, комунальних служб долучилися до навчань щодо ризиків, пов’язаних з виникненням надзвичайних ситуацій, поводження з вибухонебезпечними предметами, надання домедичної допомоги. Інструктажі провели фахівці ДСНС із Закарпатської області. Рятувальники використали інформаційні матеріали, ілюстративні засоби, а для навчання азам домедичної допомоги – тренувальні макети.

   Під час заходу фахівці ДСНС акцентували увагу присутніх на безпечному поводженні з вибухонебезпечними предметами. Зокрема, присутні дізнались про класифікацію боєприпасів. Також ознайомили з алгоритмом дій у випадку виявлення невідомих предметів, що у подальшому можуть бути ідентифіковані як боєприпаси. За словами піротехніків, вибухонебезпечну знахідку можна зустріти будь-де. Тому всім потрібно бути обережними, і ні в якому разі не чіпати підозрілих предметів.

   Крім того, опрацювали порядок дій при застосуванні хімічної зброї чи її компонентів, а також викиду небезпечних хімічних речовин, опанували інформацію про засоби індивідуального захисту, надання домедичної допомоги потерпілим. Також ознайомились, як слід діяти у разі сигналу тривоги та з правилами поведінки під час різних нестандартних ситуацій, що притаманні воєнному часу.

   Наостанок рятувальники вкотре закликали громадян дотримуватись правил поведінки в небезпечних ситуаціях. Це може зберегти  життя!