Фото без опису У ньому була сила, у ньому була мужність, у нього були мрії. Все забрав ненависний ворог разом з найціннішим - життям.

   Сьогодні відбулася церемонія прощання та поховання нашого захисника, що зібрала скорботну громаду. Поховання Сергія Юрійовича Павлущенка відбулося з усіма військовими почестями, на його честь пролунали залпи військового салюту.

   Захисник Сергій Павлущенко загинув 25 грудня 2022 року на російсько-українській війні під час оборони Донеччини. На жаль, безстрашний і мужній воїн загинув від поранень, несумісних із життям. Мав звання молодшого сержанта, був головним сержантом взводу – командиром бойової машини 2 реактивної артилерійської батареї реактивного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

   Складно приймати втрату Захисника, не вистачає слів ненависті до ворога, лишається молитись за воїнів-оборонців рідної землі та за тих, хто поповнили небесне воїнство. Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати.

   В цю гірку мить поділяємо горе родини і схиляємо голову в глибокій скорботі.

   Низький уклін тобі за захист, наш Герою! Спочивай з миром…

   Слава Україні!

   Героям слава!