Фото без описуВ минулому році Бахмацька громада взяла участь у проєкті «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів» від Запорізького фонду «Єдність» за майбутнє» та партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

   Основними пріоритетними напрямками діяльності фонду «Єдність» за майбутнє» є підтримка місцевого самоврядування, надання допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах та впровадження принципів гендерної рівності.

  У співпраці з Фондом мали можливість участі в тренінгових програмах працівників установ та оганізацій міської ради, а саме, вдалося:

– сформувати знання про стресові реакції людини та їх походження та розуміння походження стресових реакцій та їх проявів;

– підвищити рівень знань щодо основних аспектів розвитку самозайнятості та створення малого бізнесу внутрішньо переміщених осіб;

– ознайомитись з правовими аспектами працевлаштування, сучасними методами пошуку роботи; правовими аспектами допомоги для ВПО (матеріальна допомога, житло, соціальний захист, медичні послуги);

– дізнатися й отримати досвід щодо способів та інструментів залучення ВПО до процесу прийняття рішень на місцевому рівні;

– розширити знання щодо соціальної інклюзії, гендерного бюджетного аналізу місцевих програм соціального захисту та охорони здоров’я.

   В рамках проєкту було проведено дослідження спроможності громади у ефективному наданні послуг всім жителям громади, включаючи внутрішньо переміщених осіб, а також дослідження щодо ситуації з ВПО у громаді.

   Також Запорізький фонд провів онлайн навчання для фахівців медичних та соціальних інституцій та для внутрішньо переміщених осіб, з питань працевлаштування та самозайнятості, підтримки та розвитку спроможності соціальних та медичних інституцій з урахуванням гендерних аспектів та ін..

 Надавались онлайн-консультації з правових питань представникам нашої громади. Загалом у цих тренінгах взяли участь близько 60 бажаючих.

   Вдячні за співпрацю!